dolhai01 (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mihalykaatis (2379) (Eladó)
Pozitív
2011.11.20. 14:37:37
1497162164
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Köszönöm a vásárlást! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moszkva1_v (1158) (Eladó)
Pozitív
2011.07.17. 09:14:19
1459757644
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
automotordekor (2850) (Eladó)
Pozitív
2011.07.17. 01:25:32
1461138275
Ajánlom mindenkinek, megbízható partner!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bembomotor (1983) (Eladó)
Pozitív
2011.06.06. 17:56:38
1455350644
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vásárláskor nem vette figyelembe a feltételeket,ezek után pedig problémája támadt a banki átutalással! 1.100ft-ról beszélünk amit azért nem volt hajlandó átutalni mert sokat kell a banknak fizetnie utalás után!(kb 50ft volt az a sok)
Én pedig adjam fel neki utánvéttel ami után nekem kb 400 ft-ot kell még pluszban fizetnem, ja és a postaköltséget is természetesen én fizettem volna!hhmm esetleg ne fizessek én inkább neki hogy megvegye a termékemet!?-------------------------------------------------
Másik fél: AZ ELADÓ A TERMÉKET UGY HIRDETTE HOGY NINCS POSTAKÖLTSÉG.CSAK AZ 1100FT OT KÜLDJEM EL.ERRE Ő KISZÁMOL NEKEM MAJD 1500 FT OT HOGY KÜLDJEK NEKI EGY SZAKADT KESZTYÜÉRT.NEM TARTOM HELYESNEK A NEGATIV ÉRTÉKELÉST.IDÁIG IS VÁSÁRLÓ VOLTAM ÉS EZEK UTÁN IS IGÉNYT TARTOK A VATERÁN BELÜLI VÁSÁRLÁSRA.KÉREM TÖRÖLJÉK A NEGATIV ÉRTÉKELÉST.KÖSZÖNÖM.TOVÁBBI SZÉP NAPOT.
jazmin18 (2459) (Eladó)
Pozitív
2011.02.05. 12:22:54
1439310826
Köszönöm a vásárlást,pontos gyors vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jazmin18 (2459) (Eladó)
Pozitív
2011.02.05. 12:22:54
1440340543
Köszönöm a vásárlást,pontos gyors vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztaviz (87) (Eladó)
Semleges
2011.01.27. 00:14:47
1435625485
Minden rendben. Az adásvétel méretprobléma miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt az adásvétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moszkva1_v (1158) (Eladó)
Pozitív
2011.01.23. 07:34:08
1435329244
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moszkva1_v (1158) (Eladó)
Pozitív
2011.01.23. 07:34:08
1435577709
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smart1_a (1600) (Eladó)
Semleges
2010.08.03. 08:30:25
173834985
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
