145088.csaba12_a (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala

50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2 2 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 5 5 adásvétel
Lakhely: tura
Regisztráció dátuma: 2006.11.11.
Utolsó belépés: 2010.04.01. 21:28
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

114430.mf (161) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.09.11. 19:56:04

Termékkód

22102578

Megelőzően csak 1 előző üzlete volt , az is "-" . Ezek után nem értette miért nem küldöm az árut utánvéttel , és még fel is volt háborodva.
Másik fél: hát te egy kibaszot segfej vagy mit ne mondjak ezt a boltot ezelőt 9honapja le kelet volna bonyolitani de te azt montad akkor hogy nincs pénzed kifizetni és utaljam előre kapd be gyerekes vagy és ráadásul egy segfej

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak 1 előző üzlete volt , az is "-" ezek után nem értette miért nem küldüm az árut utánvéttel .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

342140.serika74_v (367) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.09.02. 14:27:51

Termékkód

34192706

véletlenül licitált

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

30179.kolozs (244) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.08.15. 21:29:23

Termékkód

30871020

Az egyik leggálánsabb, legkorrektebb és rugalmasabb partner, akivel valaha üzletet kötöttem. Ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bersza (173) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.07.26. 09:32:43

Termékkód

30739269

Gyors, pontos, korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vimari_a (24) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.12.14. 11:59:30

Termékkód

15902394

Inkorrekt sunyi ember.Senkinek nem ajánlom!
Másik fél: Elnézést,arra esetleg nem gondolt ön,hogy ha nem tudja teljesiteni az árúleszállitásának a pontos dátumát nem én vagyok az első hibás? képzelje nemkivánt haláleset történt a családba és köszi már nincs szükségem a szarodra névtelen telefonokra?:: ha valakivel üzletet kötök az a minimum ,hogy kijelzet számmal hivom az illetöt csak te sajnos egy sült bunko paraszt vagy aki nem tudta tartani magát megbeszélt dologhoz puszi.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Arra hivatkozot ,hogy nem szállítottam időben,de kérdem én ha Ő mondása szerint ismeretlen telefonszámot nem vesz fel ,hogy értem vona el.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.