145246.sirus_a (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
129723.nyulur76 (135) (Eladó)
Negatív
2005.09.15. 17:00:27
2938347
Sajnálom, de negatív jár.A kapcsolatfelvételt a vevőnek kellene indítani, ezt nem tette meg. Én pár napmúlva megtettem emailben, majd telefonon is. A telefonban azt mondta, igen, jön az áruért. Azóta nem hívott, e-maileimre nem reagál. Azt hiszem vártam eleget!Ha az elején közli velem, hogy meggondolta magát, pozitívot adtam volna. Miért kell ezzel addig várni, amíg az eladó meg nem unja a várakozást, nem tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben ment az átvételnél, nem volt semmi gond...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az üzlet nem jött létre, mindkettőnk hibáján kívül, köszönöm szépen a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Komunikációs hiba miatt nem jött létre az üzlet, de teljesen korrekt a partner!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
54376.pacil (3135) (Eladó)
Negatív
2004.11.11. 15:41:37
1060539
Az aukció lejárta óta több, mint egy hónap telt el. Ez idő alatt a vevő mindössze egy másfél soros levelet küldött, melyben a személyes átvételről érdeklődött. Azóta sem az erre írt válaszomra, sem a többi megkeresésemre nem reagált. Azt hiszem, már jóval türelmesebb voltam az elvárhatónál. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.