milkabogyo1 (15) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
aronszekeres (211) (Vevő)
Pozitív
2010.02.10. 13:49:13
859043446
Egy kisebb kommunikációs problémát leszámítva minden a legnagyobb rendben ment, a harisnyák kiválóak. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner nagyon szép áruval! Köszönöm! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a kardigánt, minden rendben ment! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbizható paertner.Max+++++++++++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves, megbízható eladó! Mindenkinek ajánlom!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom, sok pozitív, köszönjük szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hajlalcsillag17 (929) (Vevő)
Pozitív
2009.12.21. 19:39:11
846925480
Gyönyörű csomagot kaptam:) MAXIMÁLIS POZITÍV, köszönöm, szívesen ajánlom. Kellemes ünnepeket:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Maximálisan pozitív! Gyors, megbízható, kedves eladó. Gyönyörű terméket kaptam! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves eladó szép áruval.Max++++++++++++!!!!Köszönöm!Boldog Karácsonyt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hildus_2008 (791) (Eladó)
Pozitív
2009.12.19. 10:30:51
848843415
Gyors, kedves, megbízható partner! Mindenkinek szívből ajánlom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható vevő, szívből ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++ Minden rendben zajlott. Ajánlom! +++Hétfőn postázom a csomagod. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, pontos Partnert ismertem meg személyében. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
finduszka1 (622) (Eladó)
Pozitív
2009.09.16. 20:35:31
719334827
Kedves, pontos vásárló, meleg szívvel ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
