Jimmyman_v (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala

66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2 2 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 3 3 adásvétel
Lakhely: Kékcse
Regisztráció dátuma: 2010.04.18.
Utolsó belépés: 2014.06.15. 16:43
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Hunmobil (1811) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2014.03.11. 11:22:45

Termékkód

1870217753

Rendkívül korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kenlory (125) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.15. 08:59:55

Termékkód

1661381492

Megbízható, kedves, kommunikatív vevő! Csak ajánlani tudom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vírus (3504) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.26. 07:36:23

Termékkód

1645072976

A vevő többszöri megkeresésemre sem jelentkezett a termékért 0 értékeléssel, majd egy hét után váratlan felbukkant,hogy igényt tart a termékre. Ezalatt tudomás nélkül a boltban már eladták a terméket, lévén senkinek nem kell. Ez kb. 2 hét után derült ki.Nem nekem kell negatívot osztogatni, hanem ha keresem több alkalommal, akkor válaszolni!
Másik fél: Tisztelt Vírus,ön engem egyszer sem keresett meg,én viszont önt igen sokszor,ebből csak kétszer vette fel a telefont.Külföldön dolgozom,nincs mindig internetem.Az aukció lezárása után L.E. nevű hölgy elkezdett agonizálni hogy meg akarom-e venni a terméket ha leütöttem.Két nap múlva átutaltam a pénzt.Két hét múlva elkezdtem önt hívogatni,hogy hol is tartunk?Az én számomra nem vette fel a telefont,az élettársamét nem ismerte,ebbe "beleszaladt".Akkor esett szó a raktárakról . Ezután még két hét eltelt mire ismét elértem a kedves L.E. nevezetű hölgyet,aki megbánóan közölte , hogy sajnos önök már bizományiban eladták a terméket .... kérdés vajon mikor?Az aukció lezárta után?Tessék igazat mondani

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.