Jimmyman_v (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hunmobil (1811) (Eladó)
Pozitív
2014.03.11. 11:22:45
1870217753
Rendkívül korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, kommunikatív vevő! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresésemre sem jelentkezett a termékért 0 értékeléssel, majd egy hét után váratlan felbukkant,hogy igényt tart a termékre. Ezalatt tudomás nélkül a boltban már eladták a terméket, lévén senkinek nem kell. Ez kb. 2 hét után derült ki.Nem nekem kell negatívot osztogatni, hanem ha keresem több alkalommal, akkor válaszolni!
Másik fél: Tisztelt Vírus,ön engem egyszer sem keresett meg,én viszont önt igen sokszor,ebből csak kétszer vette fel a telefont.Külföldön dolgozom,nincs mindig internetem.Az aukció lezárása után L.E. nevű hölgy elkezdett agonizálni hogy meg akarom-e venni a terméket ha leütöttem.Két nap múlva átutaltam a pénzt.Két hét múlva elkezdtem önt hívogatni,hogy hol is tartunk?Az én számomra nem vette fel a telefont,az élettársamét nem ismerte,ebbe "beleszaladt".Akkor esett szó a raktárakról . Ezután még két hét eltelt mire ismét elértem a kedves L.E. nevezetű hölgyet,aki megbánóan közölte , hogy sajnos önök már bizományiban eladták a terméket .... kérdés vajon mikor?Az aukció lezárta után?Tessék igazat mondani
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
