1469265.Meus21 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Goodguy86_a (219) (Eladó)
Negatív
2011.11.14. 15:31:35
1469517482
Komolytalan v. a vatera szabályait nem ismerő vaterás...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hellokitty13_v (404) (Eladó)
Negatív
2011.09.28. 10:34:12
1472293637
Többszöri megkeresésem ellenére nem jelentkezett. Sajnos tovább várni nem tudok. Talán majd legközelebb!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CyberTiger_a (346) (Eladó)
Negatív
2011.09.15. 11:24:48
1472262205
Az elején még hitegetett, később válaszra sem méltatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Fizetésképtelen, telefont eleinte felvette (nagyon megtisztelő) később már ez nem ment neki. Emailt valószínű még nem tud írni. Kommunikációból 1-es, megbízhatóság 1-es, további kellemes vásárlást..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.narah21 (1380) (Eladó)
Semleges
2011.09.05. 13:14:32
1472413311
A vevő a terméket nem kívánta átvenni, de erről emailben tájékoztatott ezért nem adok negatív értékelést. Összeségében pozítiv bár az utalsó két emailemre már nem írt vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Stimi74 (1241) (Eladó)
Semleges
2011.08.30. 00:18:39
1472259477
nem jött létre az adás-vétel, mert az adatlapon feltüntetett szállítási időt nem vette észre a vevő, és azonnal szerette volna megvenni! sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kleopatrapothajszalon (229) (Eladó)
Pozitív
2011.08.27. 00:32:42
1473271767
********************
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14 nap elteltével, 3-szori e-mailes megkeresésem után kaptam a választ, miszerint ne haragudjak, de nem kéri a terméket. Sajnálom, hogy nem jött össze.
Másik fél: Szia.Ne haragudj,nem is nagyon értettem,ezt az egész vaterát,ha gondolod,akkor kifizetem a polot, csakhogy ne legyen gáz,és még egyszer elnézést...
bocika40 (1273) (Eladó)
Pozitív
2011.08.22. 17:35:16
1469759385
Nagyon szépen köszönöm a vásárlást és a kedvességet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Piroska1960 (1906) (Eladó)
Pozitív
2011.08.19. 07:24:17
1470039543
Kedves ,gyors jó vásárló csak ajánlani tuidom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
