AndaniShop (11) 92.31%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sajnos már nem volt meg az árú,de atttol függetlenül mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kispalko02 (298) (Vevő)
Semleges
2010.09.26. 15:41:57
178032964
Sajnos nem jött létre az adásvétel, mert nem tudtam elérni az eladót, pedig próbáltam email-ben, itt a Vaterán és telefonon keresztül is. Mivel nem tudom mi az oka, hogy nem jelentkezett, ezért semleges értékelést adok. Pedig nagyon szerettünk volna ezt a kis pulcsit. Másnak több sikert kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónapja elutaltam a ruha árát a postaköltséggel együtt, de a mai napig nem kaptam semmit. Több üzenet után, amelyekre nem kaptam választ, egyszer végre sikerült felhívnom telefonon, ekkor azt mondta, hogy a csomag visszament, de ezt nem hiszem el.A címemet még az utalás előtt elküldtem neki, és a Vaterától is megkapta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónapja elutaltam a ruha árát a postaköltséggel együtt, és a mai napig nem kaptam semmit.Sok üzenetet küldtem neki, választ nem kaptam.Egyszer végre felvette a telefont, ekkor azt mondta, hogy visszament neki a csomag, de ezt nem hiszem el.Én elküldtem neki a címemet, és a Vaterától is megkapta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész, gyors és pontos eladó! Öröm volt vele üzletet kötni. Csak aj ánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó.Csak++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Más helyen is értékesítve volt a termék /amire az eladó figyelmeztetett is/mire lenyomtam már elkelt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.trendmaker (3430) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 15:20:04
170933570
Korrekt, megízható partner +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
965705.Boti976 (300) (Vevő)
Pozitív
2010.06.17. 10:17:53
172208796
Megbízható partner, nagyon szép termék, mindenkinek ajánlom!!!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó a termék leírásánál jól láthatóan feltüntette, hogy kérdezzen rá, aki érdeklődik, megvan-e még az áru.
Mivel az aukció ideje rövid időn belül lejárt, nekem pedig el kellett mennem, erre már nem volt lehetőség, így licitáltam, annak tudatában, hogy esetleg már más úton elkelt a nadrág.
Sajnos, így is történt;
mindemellett az eladó kedves, segítőkész és korrekt volt.
Optimális partner!
Másik fél: Az értékelés mindent elmond. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, köszönöm. Szép naci
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teratancika (485) (Vevő)
Pozitív
2010.06.02. 18:50:52
171112559
Minden rendben ment, korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teratancika (485) (Vevő)
Pozitív
2010.06.02. 18:50:52
171108685
Minden rendben ment, korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teratancika (485) (Vevő)
Pozitív
2010.06.02. 18:50:51
171108402
Minden rendben ment, korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
38190.dagikukac (447) (Vevő)
Pozitív
2010.05.12. 20:58:43
170026203
Korrekt, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
