annabari81 (10) 81.25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szabtom62 (137) (Eladó)
Negatív
2013.09.24. 16:37:24
1786379876
Nem tudom miért, de az email-re, nem kaptam választ, a telefonszám pedig nem kapcsolható ügyfélhez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy levél után eltűnt, a telefonszám pedig nem létezik, ami meg van adva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gumikecske (1656) (Eladó)
Pozitív
2013.07.30. 16:17:36
1778860895
Nagyon megbízható, szimpatikus vásárló. Szívből ajánlom Őt mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
soteteszter (35) (Eladó)
Negatív
2012.10.12. 21:58:48
1639465118
A megrendendelt könyv árát nem küldte el többszöri felszólitás után sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Attila39 (477) (Eladó)
Semleges
2012.09.29. 09:37:45
1644244601
Azért semleges mert kis összegű áruról van szó. Simán adhatnék negatívot, mert nagy nehezen összejöttek az adat egyeztetések, és mégsem fizetett. Az utolsó levelemre nem is válaszolt. Én mindenbe korrektül jártam el, de már értékelnem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tkriszta4 (899) (Eladó)
Pozitív
2012.09.06. 18:24:13
1630489244
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mmelinda80 (224) (Eladó)
Pozitív
2012.08.23. 22:27:18
1629419990
Gyors, megbízható, szimpatikus vevő. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.soniadoras (999) (Eladó)
Pozitív
2012.08.21. 18:23:11
1621773389
Kedves, megbízható vevő, ajánlom ! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható,gyors és kedves vevő.Mindenkinek ajánlom!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,gyors,megbízható vásárló,szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuroneTimi (676) (Eladó)
Pozitív
2011.11.17. 14:20:45
1497856685
Kedves, gyors és megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást! Használjátok egészséggel! Ajánlom mindenkinek! +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KisPaintballer (2134) (Eladó)
Pozitív
2011.11.05. 18:47:41
1499447732
Gyors, pontos vásárló! Remélem még találkozunk itt a Vaterán!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors partner!Mindenkinek jó szívvel ajánlom!Köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden flottul zajlott! Örömmel ajánlom a partnert!Köszönöm a vásárlást! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ilyen jó vásárlót kívánok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kockagomboc_v (329) (Eladó)
Pozitív
2010.07.15. 21:43:07
172672180
Jó kapcsolattartó, pontos vevő!!! Köszönöm a vásárlást,remélem még találkozunk. Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes, korrekt partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
