14744983.vivien999 (4) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, szerintem meg tudtuk volna beszélni,és vártam is volna még ha tudtam volna veled kommunikálni...:/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.juditka74_t (2245) (Eladó)
Pozitív
2010.09.09. 10:12:49
1168432585
nagyon kedves, korrekt vevő, gyors lebonyolítás, mindenkinek ajánlom, csupa pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiskiflike (225) (Eladó)
Pozitív
2010.09.04. 12:10:59
1177912935
Kedves, megbízható vevő! Ajánlom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
saandica (1341) (Eladó)
Pozitív
2010.09.02. 19:58:10
1180957454
Minden rendben ment, megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek bátran ajánlom! Sok +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak igérget nem fizet először még csak válaszolt emailekre aztán nem abszolut nem ajánlom csak szórakozás neki ez az egész.Negativ!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendkivül jó partner gyors,pontos,megbízható én csak ajánlani tudom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bettike80 (2266) (Eladó)
Pozitív
2010.08.19. 10:24:57
1164914372
Nagyon aranyos, korrekt vevőt ismerhettem meg vivien személyében! Mindenkinek szívből ajánlom Őt! Sok-sok pozitív!++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm. max++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hajni_Paz (846) (Eladó)
Pozitív
2010.07.29. 09:04:01
1070753851
Minden rendben ment. Gyors, kommunikatív partner. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon aranyos vásárló:)minden okés volt!! ajánlom másnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos egy hónap után sem sikerült utalni, mindig csak ígéretet kaptam, pénzt nem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.juditka74_t (2245) (Eladó)
Pozitív
2010.06.17. 18:34:13
1065165378
nagyon kedves, korrekt vevő, gyors lebonyolítás, mindenkinek ajánlom, maximálisan pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anetta1977 (349) (Eladó)
Negatív
2009.12.12. 09:22:58
810082797
Ne haragudj Vivien, de a mai napig nem utaltad át az összeget, én pedig nem fogok jutalékot fizetni ez miatt. Legközelebb legyél figyelmesebb és lelkiismeretesebb, mert már eladó nem fog egy hónapot várni a semmire. Sajnálom..... :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.