Karacs333 (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bagirossz (4279) (Eladó)
Pozitív
2012.09.16. 16:01:24
1627628813
Minden rendben volt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos vevő ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajandek4u (2049) (Eladó)
Pozitív
2012.07.24. 10:41:51
1612792253
Minden rendben zajlott, megbízható Vaterás, ajánlom bátran mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, legyen máskor is szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsa317 (105) (Eladó)
Pozitív
2012.07.11. 19:03:20
1612364606
minden rendben volt, köszönöm szépen a vásárlást! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és gyors partner! Köszönöm a vásárlást!:) Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
themonster_a (138) (Eladó)
Negatív
2012.05.04. 14:14:44
1583751524
Negatívat adok mert ő is nekem azt adott, csalónak állított be hol ott az értékeléseim nem ezt bizonyítják, igen sajnos az én hibám volt hogy nem tudtam a terméket utánvétellel elküldeni, mert eladtam máshol ahova beadtam pár termékemet, biztosan hihetetlen elhinnie de egyszerűen ez tény és kész, de egyből csalással vádolt holott, nem tudta megmagyarázni miért lennék csaló ha eddig mindenkitől csak pozitív visszajelzést kaptam... én korrekten álltam hozzá de ő csak azt látta bennem hogy átvertem
Másik fél: Igen Igen, jó a magyarázat szájkaratés! De akkor még nem került eladásra a terméked mikkor levélbe kérted előre a pénz utalását! Amikkor kértem a Postai utánvétet akkor máris szépségszaloni eladásra került a terméket! Ugyan már ki hiszi el ezt a létezhetetlen állításod? Elsőnek is bizonyosodj meg róla hogy meg e van a terméked aztán kérd a pénzt érte. Szánalmas. Te miattad nem rendeltem más eladótól terméket és ő a rendelésem hiányába másnak értekesítette a terméket. Kártérítesz ? K
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem gondolom, hogy egy ilyen egyszerű mondattal és negatívval kell elintézni az értékelést. HIszen maga az üzlet lebonyolítása tökéletes volt. Egy sort nem írtál azzal kapcsolatban, hogy meghibásodott a cipő. Nem az a fajta vagyok, aki későbbiekben leszarja a vásárlót. Küldd vissza és megjavítjuk, vagy javíthatatlan hiba esetén cseréljük!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
larika21 (1376) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 11:06:16
1555309556
Megbízható,csupa+++++++++++++++köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1229169.nettel (556) (Eladó)
Pozitív
2010.08.23. 19:53:20
176783087
Minden ok,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
