gyorokeni83 (18) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kobellker (1205) (Vevő)
Pozitív
2014.10.17. 11:24:10
1988744780
Minden rendben volt! Gyors, korrekt és megbízható Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható eladó!Gyors és pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
knortijessy (17) (Vevő)
Pozitív
2011.02.02. 10:36:09
1438688285
Termék a hirdetettnek megfelelően,korrekt,gyors,megbízható eladó.Ajánlom mindenkinek. +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, megérkezett a csomag. Maximálisan pozitív, gyors, korrekt eladó! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Kiváló teszvesz-es! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen, a nadrágokat rendben megkaptam. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen, a nadrágokat rendben megkaptam. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, korrekt partner, ajánlom mindenkinek! Szuper az együttes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
scharfrita (137) (Vevő)
Pozitív
2010.10.19. 14:45:15
1252359850
Gyors, megbízható, kedves eladó ! Csak ajánlani tudom. Köszönöm a kardigánt, a kisfiamnak is nagyon tetszik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gina1120 (2484) (Eladó)
Pozitív
2010.10.06. 20:02:02
1248689046
Kedves,kapcsolattartó,partner,szívből ajánlom! Csak is +++++++++++++++++!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11758595.pcgtsztz_t (37) (Vevő)
Pozitív
2010.09.21. 15:00:47
1221819303
Minden rendben volt. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szuper áru, gyors, pontos, megbízható eladó csak ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, szimpatikus, előzékeny eladó. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben volt. Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos megbizható, szép termékkel.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Naplemente1 (668) (Vevő)
Pozitív
2010.08.27. 18:55:13
1112006441
Minden rendben ment, korrekt eladó.
Másik fél: Gyors megbbizható vevő ajánlom mindenkinek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkaslaura_a (104) (Vevő)
Pozitív
2010.02.05. 20:13:58
902483360
Gyors, megbízható. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,a vevőt ajánlom.
Másik fél: Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek
