1499630.rosszcsont59 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala

66.67% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
66.67% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 4 4 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 10 10 adásvétel
Lakhely: Csongrád
Regisztráció dátuma: 2010.05.28.
Utolsó belépés: 2010.06.30. 06:30
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

podesz20 (204) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.02. 17:51:48

Termékkód

172628690

Nemküldte a vételárat, de kommunikatív volt! Nemtudom mi lehetett a probléma, de nemadok negatívat!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

emera3 (795) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.20. 15:12:27

Termékkód

171529866

Jobbulást kívánok, korrekt, kommunikatív partner!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő sajnálatos betegsége miatt visszamondta a vásárlást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

farkasszilvi (1450) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.05. 17:36:45

Termékkód

173148022

Mindenkinek ajánlom,nagyon korrekt partner.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

toxikus25 (119) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.06.30. 01:14:40

Termékkód

172849213

Köszönöm a vásárlást! A hölgy korrektül utalta a pénzt. Emailben nem, de telefonon tudtunk egyeztetni. Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Mirci12 (2936) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.29. 13:46:08

Termékkód

171040490

Ennél a felhasználónévnél megadott e-mail címen nem is kommunikáltunk, csak az erossy3-nál lévőn. Majd természetesen az ott megnyert termékekkel együtt ezt sem kérte, amit az értékelésen keresztül kellett megtudnom. Egy ideig hitegetett, hogy utal, de végül semmi nem lett belőle. A képtelen kitalációk miatt negatív, mert közben látom folyamatosan gép előtt van, pedig akinek olyan problémái lennének, mint amiket írt, az valószínűleg nem tudna a különböző aukciós oldalak előtt ülni ennyit.
Másik fél: Nagyon sajnálom,hogy a hölgy nem tudot 1 napot még várni.Péntek óta rengeteget utaltam, és ő is sorra került volna! Sajnos nem ülök hanem fekszem, és elöttem van a noot bookom internezek.És azok a betegségeim meg vannak,el lehet jönni megnézni,de ráadásul baleset következtében elvesztettem az összes maradék fogam letör,, kieset,igy most teljesen fognékül vagyok az uj az kb 180.000 ft lesz.67000 ft-ból ezt nehéz lenne kisporólni,igy hitelt vettem fel.Csodálkozom hogy ennyire nincs bizalom!!!!!Sajnálom,hogy licitáltam, ezért elnézést kérek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

meva973 (135) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.06.23. 11:51:09

Termékkód

171409202

A partner megbízható, ajánlom. Köszi a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ktaaranka (2049) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.13. 08:19:10

Termékkód

170518223

Sajnálom, de nyilván az a fontosabb! Talán majd legközelebb!
Másik fél: Nagyon kedves és megértő,merem remélni,hogy egyszer még köthetünk üzletet

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

amphibolin (65) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.11. 16:16:39

Termékkód

171303982

A vevő figyelmetlen volt,mégsem kérte az árut.
Másik fél: Nagyon sajnálom,de most megint megnyertem és utalni fogok!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő egyéb okra hivatkozva nem kérte az árut
Felhasználó

magnum26_a (324) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.06.11. 13:50:04

Termékkód

171451450

Pozitív!Mivel szolt hogy nem áll modjában átvenni a terméket!Csak ajánlani tudom!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bartuczkalman (24) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.10. 22:06:30

Termékkód

171683578

Amikor megnyerte a licitet, én azonnal megírtam a számlaszámomat. Erre érkezett a válasz"Jelenleg kórházban vagyok,most úgy néz ki,hogy junius 10 körül mehetek haza!", amire nem reagáltam, mert nem volt benne kérdés illetve eldöntendő dolog. Úgy értelmeztem, hogy június 10.-e körül tudja utalni a pénzt. Mai napig nem utalt.Türelemmel vártam. Ma látom, hogy semlegesre értékelt, mert én nem reagáltam a levelére. Sajnálom! Ezt negatív értékeléssel kell díjaznom.
Másik fél: Köszönöm a negát!!!! Nem vagyok büszke rá de elfelejtettem ,és ön sem szólt rám! Elnézést nem kérek, mert szerintem akinek semlegest adtam annak oda írta, hogy autóbalesetem volt és most a létező összas fogam kihúzták és uj fogsort kell csináltatnom.Emberségből és is NEGÁT adnék önnek

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.