mandula717 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala

85.71% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
85.71% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 6 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 8 8 adásvétel
Lakhely: Halásztelek
Regisztráció dátuma: 2010.05.31.
Utolsó belépés: 2017.11.22. 10:07
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Eszter081 (4343) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2017.08.05. 07:43:03

Termékkód

2510136632

Minden rendben ment. Korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom másoknak is++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Second-Hand7 (619) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.04.24. 07:31:01

Termékkód

2218705022

Nem kommunikál...........

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mobilaukciok (169) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2016.04.04. 00:15:35

Termékkód

2212436726

minden rendben ment

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Epinet_a (3) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.06.09. 21:33:39

Termékkód

1598872640

Minden rendben ment. Ajánlom

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

r2d2sagaris (16209) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.12.16. 21:11:40

Termékkód

189795628

A mandula717 nevű hölgy a ........ dolgozója, ez még nem baj, bárki bármit gondol is. De: a ......... utcába kért díjtalan kiszállítást, aki ismeri a környéket, az lapozzon, aki nem annak mesélem: a futár telefonon megkérte, hogy jöjjön ki az épület elé, mert nem lehet parkolni a környéken, megpróbál megállni egy percre a székház előtt és ott megvárja míg kijön - mandula kisasszony erre csak nagy morgások közepette volt hajlandó - merthogy őnagysága a portától az utcáig 20 métert már nem tesz meg
Másik fél: Már sajnálom, hogy pozitívan értékeltem!!! Nem nagyon értem "r2d2sagaris" értékelését. Mióta számít a visszakérdezés morgásnak és miért is lennék "őnagysága" ha a hívás után 1 percen belül ott voltam a pénzzel és még kedvesen meg is köszöntem. Ebből is csak azt látszik, hogy már az első beszélgetésünknél is jól éreztem a "bunkóságot", amikor is közölte, hogy csak e-mailben hajlandó kommunikálni. Én eddig is mindig személyesen vásároltam. Most is szívesen elmentem volna érte, DE közölték, hogy ők hozzák ki ingyen. Mit kellett volna tennem? Mivel vidéken lakom, ezért kértem a munkahelyemhez. Az meg, hogy a munkahelyemmel dobálózik, nem tudom mennyire etikus?!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

DjVktr (84) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.12.16. 21:00:41

Termékkód

190287853

Igazad van, elnézésedet kérem a kevesebb információért. 3db ilyen telefonom volt, és ez volt a legjobb állapotban (a hátulját is beleértve). Gyors pontos partner, mindenkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

agnes725 (125) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.11.10. 18:22:39

Termékkód

185742824

Gyors, rugalmas, korrekt vevő. Ajánlom másoknak is!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

112270.Bea735 (21) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.06.15. 09:06:27

Termékkód

171040185

Köszönöm a vásárlást!Minden rendben zajlott!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.