mandula717 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Eszter081 (4343) (Eladó)
Pozitív
2017.08.05. 07:43:03
2510136632
Minden rendben ment. Korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom másoknak is++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Second-Hand7 (619) (Eladó)
Semleges
2016.04.24. 07:31:01
2218705022
Nem kommunikál...........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mobilaukciok (169) (Eladó)
Pozitív
2016.04.04. 00:15:35
2212436726
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
r2d2sagaris (16209) (Eladó)
Negatív
2010.12.16. 21:11:40
189795628
A mandula717 nevű hölgy a ........ dolgozója, ez még nem baj, bárki bármit gondol is.
De: a ......... utcába kért díjtalan kiszállítást, aki ismeri a környéket, az lapozzon, aki
nem annak mesélem: a futár telefonon megkérte, hogy jöjjön ki az épület elé, mert nem lehet
parkolni a környéken, megpróbál megállni egy percre a székház előtt és ott megvárja
míg kijön - mandula kisasszony erre csak nagy morgások közepette volt hajlandó - merthogy
őnagysága a portától az utcáig 20 métert már nem tesz meg
Másik fél: Már sajnálom, hogy pozitívan értékeltem!!!
Nem nagyon értem "r2d2sagaris" értékelését.
Mióta számít a visszakérdezés morgásnak és miért is lennék "őnagysága" ha a hívás után 1 percen belül ott voltam a pénzzel és még kedvesen meg is köszöntem.
Ebből is csak azt látszik, hogy már az első beszélgetésünknél is jól éreztem a "bunkóságot", amikor is közölte, hogy csak e-mailben hajlandó kommunikálni.
Én eddig is mindig személyesen vásároltam. Most is szívesen elmentem volna érte, DE közölték, hogy ők hozzák ki ingyen. Mit kellett volna tennem? Mivel vidéken lakom, ezért kértem a munkahelyemhez.
Az meg, hogy a munkahelyemmel dobálózik, nem tudom mennyire etikus?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazad van, elnézésedet kérem a kevesebb információért. 3db ilyen telefonom volt, és ez volt a legjobb állapotban (a hátulját is beleértve). Gyors pontos partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, rugalmas, korrekt vevő. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
112270.Bea735 (21) (Eladó)
Pozitív
2010.06.15. 09:06:27
171040185
Köszönöm a vásárlást!Minden rendben zajlott!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
