15079379.anami7 (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon sajnálom, de már több mint egy hónapja zárult ez az aukció, így nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a "kedves" vevő, a mai napig elfelejtette átutalni a termék árát, de magát a terméket természetesen átvette, én hülye meg még ajándékot is küldtem neki. Többszöri email-es megkeresésemre sem válaszolt. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok. Köszönöm a vásárlást. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves pontos.Csupa+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors,megbízható vásárló! Másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást, máskor is szívesen visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos, ajánlom mindenkinek Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazi korrekt "anyuka vásárló" aki a gyerekek és a munka mellett is jut idő vásárlásra és korrekt módon intézni az üzlet lebonyolitását!!!! "Csupi" :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT, KÖSZI MINDENT!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
