Goes07 (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
zsuzsika781 (515) (Eladó)
Negatív
2010.09.07. 22:45:56
1161662205
Nem ajánlom senkinek őket. Halálesetre hivatkozva vártam, utána több időpontot adott utal. Többszöri teszveszes felszólításra sem vette fel velem a kapcsolatot. 5 hét eltelt ,több telefonálás után semmi, a türelmem elfogyot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott, csak ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bauMax_a (1359) (Eladó)
Pozitív
2010.05.18. 09:56:47
1002413888
Minden rendben zajlott! Korrekt partner - ajánlom! Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt és gyors partner! Mindenkinek ajánlom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható ,gyors ,kedves ,jó kapcsolattartó,mindenkinek bátran ajánlom ! Csakis+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors és pontos! Nagyon köszönöm,sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors és korrekt partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,rugalmas,megbízható és gyors vásárló!Emberileg is abszolút pozitív!++++++:) Szívből ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,rugalmas,megbízható és gyors vásárló!Emberileg is abszolút pozitív!++++++:) Szívből ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hintasbaby (684) (Eladó)
Pozitív
2009.12.15. 20:13:35
845842454
Minden rendben ment, megbízható partner, ++++++++++++++++++++++ ( Ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.