cukorfalat16 (-2) 25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
NEM AJÁNLOM SENKINEK! Fehér aranyként hírdet meg egy gyűrűt, pedig csak ezüst volt.Nem lehet elérni, de a pénzt eltette.KÉSZÜLHET EGY JÓ KIS PERRE! NEM HAGYOM ANNYIBAN! A címed és adataid fent vannak a teszveszen. Azt hitted ennyivel megúszod?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tamara830302 (74) (Vevő)
Negatív
2010.11.10. 14:20:11
1289659530
Nem jánlom senkinek a pénzt elteszi utána nem lehet elérni sem! ------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mezespuszi (179) (Eladó)
Pozitív
2010.09.20. 10:33:13
1219139639
Megbízható, gyors vevő, ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,hogy negatívat kell adnom,de aki nem gondolja komolyan a vásárlást,annak itt helye nincs!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.