malkolm00 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A kezdő vaterás kolléga először utánvétet kért, majd miután ez nem fért bele postán fizetett be a
számlámra, így nyomoznom kellett, hogy ki a befizető, mert levelet nem írt. A nyomozást követően
kértem a postacímet, mert a posta semmilyen megjegyzést nem továbbít a banknak. Mindezt egy 3 hetes kórházi ápolás alatt intéztem, úgy, hogy az internetezéshez 26 km-t kellett
utazni. És akkor még ő ad semlegest, amikor a "fennakadás" a totál tájékozatlanságának a következménye!!!
Másik fél: Azért kapni negatív értékelést, mert a semleges véleményt kapja. Mi mást írjon az ember ha 3 hetet vár egy árúra, amiért persze vagy háromszoros árat kellett fizetni. Sajnálom, hogy kórházi ápolásra szorult, de szerintem ezzel nem kellene sajnáltatnia magát. Egy átlagos utánvétellel mindez a kis kalandja elkerülhető lett volna plusz a buszjegy ára is megmaradt volna. Üdv
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos,gyors Partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos,gyors Partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NudelmanNumismatica (2450) (Eladó)
Pozitív
2016.03.19. 09:30:56
2204348108
Minden rendben.Kíváló Vaterás. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnnaMara85 (1360) (Eladó)
Pozitív
2012.07.04. 15:00:43
1610830634
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden rendben ment! Ma postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
