AMD260_t (10) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
CherryBomb88 (1079) (Eladó)
Pozitív
2014.02.20. 20:36:16
1820019473
Kedves, megbízható partner! Szívből ajánlom másoknak is!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Valmarmunkaruha (705) (Eladó)
Pozitív
2013.12.23. 09:11:45
1830938363
Minden rendben volt. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megegyezés, gyors fizetés! Kiváló vaterás partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megegyezés, gyors fizetés! Kiváló vaterás partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rugolabseriff (1077) (Eladó)
Pozitív
2013.10.23. 21:14:22
1804630808
Minden rendben ment! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
futarplaza (1724) (Eladó)
Pozitív
2012.09.25. 11:01:08
1640274230
Köszönjük a vásárlást! Megbízható vásárló, jó szívvel ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció lezárulta után pár nappal a vevő utalt, én pedig postáztam. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció lezárulta után pár nappal a vevő utalt, én pedig postáztam. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lorantfy (1420) (Eladó)
Pozitív
2012.06.01. 08:41:38
1595275049
Gyors, megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Mindenkinek ilyen üzleti partnert kívánok. Szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem, még találkozunk. Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A legteljesebb mértékben elégedett vagyok. Minden simán ment, nagyon korrekt vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek. Nézz be hozzám máskor is. Örülök, hogy elégedett vagy velem, és termékemmel. Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jatekshop (2012) (Eladó)
Pozitív
2009.11.09. 15:44:03
798448724
Pontos, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást! (Postázom ma.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
