Karxezal_v (23) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyuszipapo (251) (Eladó)
Pozitív
2016.12.19. 20:52:21
2401152269
Megbízható vevő, csak ajánlani tudom! +++++++++++++++++++ Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bookshunter_a (3367) (Eladó)
Pozitív
2015.09.30. 17:17:33
2085207632
Korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom! Sok-sok + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bookshunter_a (3367) (Eladó)
Pozitív
2015.09.30. 17:17:32
2083880741
Korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom! Sok-sok + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.regikonyvek (23285) (Eladó)
Pozitív
2015.06.26. 14:14:59
2085360452
Köszönjük a rendelését! Minden rendben zajlott, megbízható partner, akit csak ajánlani tudunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.regikonyvek (23285) (Eladó)
Pozitív
2015.06.26. 14:14:59
2085615575
Köszönjük a rendelését! Minden rendben zajlott, megbízható partner, akit csak ajánlani tudunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.regikonyvek (23285) (Eladó)
Pozitív
2015.06.26. 14:14:59
2084714993
Köszönjük a rendelését! Minden rendben zajlott, megbízható partner, akit csak ajánlani tudunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.regikonyvek (23285) (Eladó)
Pozitív
2015.06.26. 14:14:59
2084458151
Köszönjük a rendelését! Minden rendben zajlott, megbízható partner, akit csak ajánlani tudunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.konyvmosoly (17396) (Eladó)
Pozitív
2015.04.09. 14:43:39
1994191136
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lemiki83 (313) (Eladó)
Semleges
2014.12.29. 19:05:18
1990576859
2 hónapja nem jelentkezik, e-mail-re nem reagál. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nitike25 (735) (Eladó)
Semleges
2014.11.07. 09:49:27
1915204178
A vevő az albumot június 25-én nyerte meg. Többször írta, hogy a nyár miatt nehéz megoldania az átvételt, de szeretné átvenni a terméket. Több lehetőséget, időpontot és helyszínt kínáltam neki, ami vagy messze volt neki (pedig a körülbelüli helyszínek láthatóak az aukción is), vagy nem válaszolt a levélre, hogy megfelel-e az újabb nap és időpont számára. Nemsokára az ősz is elmúlik, már a leveleimre sem reagál. Sajnálom, ez így semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többször ígérte, hogy átveszi a terméket, de ez nem történt meg.BookselfAntikvarium (4797) (Eladó)
Pozitív
2014.11.03. 14:19:26
1995244724
Minden a megbeszéltek szerint történt. Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fiorino69 (1003) (Eladó)
Pozitív
2014.10.13. 10:59:04
1983291782
Kedves, kommunikatív, megbízható partner. Mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fiorino69 (1003) (Eladó)
Pozitív
2014.10.13. 10:59:04
1983291779
Kedves, kommunikatív, megbízható partner. Mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sunandfun (101) (Eladó)
Pozitív
2013.09.20. 10:59:26
1793007176
Rendben ment minden! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, csak ajánlani tudom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szerves123 (742) (Eladó)
Semleges
2012.04.11. 10:46:34
1520086178
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kincseim2 (129) (Eladó)
Pozitív
2011.12.11. 16:09:39
1510114232
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Villám gyors vevő és nagyon megbízható. Ilyen vásárlót kívánok mindenkinek. Remélem még lesz szerencsénk egymáshoz. Csupa-csupa ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kocspaszag (125) (Eladó)
Pozitív
2011.10.23. 17:42:19
1471754372
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lirakonyv (13305) (Eladó)
Pozitív
2011.09.09. 09:53:45
1474827856
Köszönjük a vásárlást! Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és pontos partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az első vásárlóm! :-) mindenkinek ajánlom, gyors, pontos, profi. csupa pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elszállítottam a szekrényt saját költségen (300km+matrica=15eft)kocsiból segítettem felvinni és kérésedre összeszereltem ingyen ami nem magától érthetődik(de szívesen tettem).Jótékonykodásból elment egy fél napom.új sínt adtam.Nem vagyok korrekt???És Beállítasz hazugnak???Szégyeld magad!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Naukratisz81 (114) (Eladó)
Semleges
2011.05.08. 15:29:33
1438320915
Megbeszéltek ellenére,nem jött érte, tovább nem vártam. Sajnálom hogy nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ikarus28_a (1407) (Eladó)
Pozitív
2011.03.05. 14:36:32
1442929341
Minden rendben ment. Korrekt megbízható vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
napkorong (119) (Eladó)
Pozitív
2011.02.14. 18:02:37
1439794641
Megbízható, kommunikatív partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható, kedves partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható, kedves partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható, kedves partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szucsklara (368) (Eladó)
Semleges
2010.07.31. 08:08:52
175439522
A partner figyelmetlenül licitált, nem kívánta megvásárolni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Örülök, hogy én adhatom az első értékelést! :) Kiváló vaterás, gyors, pontos. mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.