cicamica45 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala

80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 4 4 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 6 6 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.06.29.
Utolsó belépés: 2014.11.05. 09:10
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

234102.miczura (390) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.06.28. 13:47:38

Termékkód

1606352030

A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

buddhabar_a (129) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.04.19. 20:32:24

Termékkód

1576307381

Gyors,korrekt,megbízható vevő, csak ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

MundialdeMarcas (218) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.01.23. 20:49:15

Termékkód

1521759602

Nagyon korrekt szimpatikus vevő. Csak ajánlani tudom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

jupi75 (620) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.03.05. 18:10:09

Termékkód

1444186364

Korrekt rendkívűl kedves kapcsolattartó vevő és vaterás mindenkinek csak ilyen vevőt ajánlok! Használd egészséggel a táskát és köszönöm mégegyszer!+++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

BelindaCsillag (1590) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.11.14. 22:37:45

Termékkód

183245164

A vevő megvette, utalt majd meglepődött hogy a posta ideje 2-4 hét, holott ez kint van a terméklapon.Adott egy semlegest ,hogy reméli megkapja meg hogy türelmet kértem.Nos nem kértem.Levélben felhívtam erre a figyelmét azt reagálta nem szóltam neki külön arról várnia kell.De ki van írva minek mondtam volna külön. Berágtam és visszafizettem a pénzét.Tiltva nálam.Figyelmetlen és még be sem ismeri!
Másik fél: Felháboitó Apetzi hozzáállása a témához!Sehol NINCS kiirva a termék szállitási ideje!! X.15.megvettem a táskát,ezen a napon vissza is igazolta. X.19.utaltam a pénzt.X.21.emailben kérdeztem mikor küldi a táskám.CSAK akkor közölte velem, hogy a száll.idő 4 hét! Tehát valótlant állit avval, hogy " levélben felhivtam erre a figyelmét..."Egy hét mulva utalta vissza a pénzem Amennyiben ELŐRE tudomásom van a várakozási időről,nem rendelek! Állitásaim igazát a küldött,ill.kapott emailek bizonyithatják! Megjegyzését személyemre VISSZAUTASITOM!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen és nem olvassa a terméklapot.
Felhasználó

924888.fisherspooner_a (854) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.26. 16:16:54

Termékkód

174062050

A vásárlóval minden rendben volt, sajnálom a történteket!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.