cicamica45 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
234102.miczura (390) (Eladó)
Semleges
2012.06.28. 13:47:38
1606352030
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
buddhabar_a (129) (Eladó)
Pozitív
2012.04.19. 20:32:24
1576307381
Gyors,korrekt,megbízható vevő, csak ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MundialdeMarcas (218) (Eladó)
Pozitív
2012.01.23. 20:49:15
1521759602
Nagyon korrekt szimpatikus vevő. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt rendkívűl kedves kapcsolattartó vevő és vaterás mindenkinek csak ilyen vevőt ajánlok! Használd egészséggel a táskát és köszönöm mégegyszer!+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő megvette, utalt majd meglepődött hogy a posta ideje 2-4 hét, holott ez kint van a terméklapon.Adott egy semlegest ,hogy reméli megkapja meg hogy türelmet kértem.Nos nem kértem.Levélben felhívtam erre a figyelmét azt reagálta nem szóltam neki külön arról várnia kell.De ki van írva minek mondtam volna külön.
Berágtam és visszafizettem a pénzét.Tiltva nálam.Figyelmetlen és még be sem ismeri!
Másik fél: Felháboitó Apetzi hozzáállása a témához!Sehol NINCS kiirva a termék szállitási ideje!! X.15.megvettem a táskát,ezen a napon vissza is igazolta. X.19.utaltam a pénzt.X.21.emailben kérdeztem mikor küldi a táskám.CSAK akkor közölte velem, hogy a száll.idő 4 hét! Tehát valótlant állit avval, hogy " levélben felhivtam erre a figyelmét..."Egy hét mulva utalta vissza a pénzem Amennyiben ELŐRE tudomásom van a várakozási időről,nem rendelek! Állitásaim igazát a küldött,ill.kapott emailek bizonyithatják! Megjegyzését személyemre VISSZAUTASITOM!
924888.fisherspooner_a (854) (Eladó)
Pozitív
2010.07.26. 16:16:54
174062050
A vásárlóval minden rendben volt, sajnálom a történteket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
