o_reka (15) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
berkireni (3965) (Eladó)
Pozitív
2015.05.03. 10:11:14
2066283452
Minden rendben zajlott megbízható partner ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csillag_Hajnalka (386) (Eladó)
Pozitív
2014.03.17. 15:22:39
1845737441
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm a vásárlást, jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletesen rendben ment minden, kedves, kommunikatív vásárló. Használjátok egészséggel :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bambaba987 (557) (Eladó)
Pozitív
2013.12.12. 21:30:44
1837585073
Minden rendben zajlott, bátran ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dekorvarazs (888) (Eladó)
Pozitív
2013.12.02. 14:12:12
1833871562
Kedves, szimpatikus, jó kapcsolattartó Vásárló! Köszönöm a vásárlást és a megrendelést! CSUPA: ++++++++++++++++....! Üdv : Miki
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsobacsi75 (7029) (Eladó)
Pozitív
2013.08.08. 17:01:57
1787860739
Gyors, pontos fizetés! Korrekt partner, ajánlom másnak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2013.06.21. 08:51:38
1758309611
Minden rendben ment,köszönöm,sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és gyors vásárló, tőlem csakis+++++, úton a csomag!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kincsessziget888 (3271) (Eladó)
Pozitív
2013.02.24. 07:12:30
1702139741
Megbízható vevő!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Korrekt, kedves partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és gyors vevő, minden rendben ment, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors,megbízható kapcsolattartó vásárló,nagyon szívesen ajánlom másoknak is!!!sok +++++++++++++++++++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben és gyorsan zajlott. Korrekt, kommunikatív, megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, pontos, korrekt partner, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.