15422549.emsul (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
corfurol1 (1264) (Eladó)
Negatív
2013.01.10. 13:11:38
1665199133
Érdekes a hozzáálása! Nem ajánlom senkinek! Írta hogy meg érkezett a termék aztán reklamál hogy nem kapta meg! Kezdő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Crocskiraly (1141) (Eladó)
Pozitív
2012.12.02. 11:28:53
1665966755
korrekt vásárló csak ++++++++++ minden tekintetben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tuningimport (9104) (Eladó)
Semleges
2012.11.23. 13:55:47
1654509416
A vevő a pénzt nem utalta el, elérni nem lehetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szekelyvill (25644) (Eladó)
Negatív
2012.11.18. 10:07:10
1664775320
nem utalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zalamobil (3400) (Eladó)
Negatív
2012.11.16. 09:41:16
1654518899
többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.10diamond (489) (Eladó)
Negatív
2012.11.15. 23:02:27
1665221915
Nem jelentkezett, a megkeresésekre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.USABestBuy (631) (Eladó)
Pozitív
2012.11.12. 20:17:30
1667194811
Gyors, pontos, korrekt vásárló! Ajánlom, csakis +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
USABestBuy (631) (Eladó)
Pozitív
2012.11.12. 20:17:13
1667071169
Gyors, pontos, korrekt vásárló! Ajánlom, csakis +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1003370.meggyesturos (2247) (Eladó)
Negatív
2012.11.11. 12:14:16
1662796853
Így 3 hét elteltével ugye nem baj ha nem várunk tovább a fizetésre??
A termék ára a mai napig sem érkezett meg! Nem fizetünk jutalékot ilyen felhasználók után!!!
Másik fél: Én megkérdeztem hogy lehetséges az,hogy 1 hét múlva fizessek?? Erre ő: nem várok csak 5 napot!!!!
Akkor most???? Ez nem fer velem szemben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Köszi :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsanet92 (1093) (Eladó)
Pozitív
2012.11.10. 13:30:24
1655607293
Remek vásárló!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsanet92 (1093) (Eladó)
Pozitív
2012.11.10. 13:30:24
1660193447
Remek vásárló!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben létrejött. Kedves, kapcsolattartó, gyors és megbízható partner. Köszönöm a vásárlást. Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsanet92 (1093) (Eladó)
Pozitív
2012.10.29. 16:16:40
1651868987
Remek vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsanet92 (1093) (Eladó)
Pozitív
2012.10.29. 16:16:40
1653244916
Remek vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek. Ma megy a levél. +++++ Békés Boldog Karácsonyt és B.U.É.K.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
