1549236.Hasani_v (3) 58.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
GYORS NEGBIZHATÓ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos csak hitegetett,de ahogy látom nem csak engem,remélem az ellopott pénzeken gyógyszert vásárol magának,ami aztán nem használ neki, és kiegyenesedik az EKG-ja... Ez az első hogy átvertek. Érzékenyen érint... ------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.218019.Angel63 (504) (Eladó)
Negatív
2011.01.10. 23:12:32
180064364
Sajnos a vevő eltűnt.Elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.218019.Angel63 (504) (Eladó)
Negatív
2011.01.10. 23:11:15
180064047
Sajnos a vásárló eltünt!Elérhetetlen. Nem ajánlom senkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lauraregina (330) (Vevő)
Negatív
2011.01.08. 13:59:24
186278945
Sajnálatos módon etől az "eladótól" szerettünk volna egy tündéri kislánynak karácsonyi ajándékot vásárolni. Többszöri kacsolatfelvétel és hitegetések után se jutottunk hozzá a kifizetett termékhez és nem sikerült elérni annak árának visszatutaltatását sem. Nagyon örülök hogy inaktiv lett, bár a többi negaivot adó vevőtársamat és engem sem vigasztal ez meg, hiszen mindannyian jelentős összeggel gazdagitottuk az eladó zsebét.Megérne egy a többiekkel közösen beadandó rendőrségi feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálatos módon a pénzem elfogadására sor került, de a teljesítésre sem többszöri telefonon történt sürgetésemre, sem e-mailen való felszólításomra nem került sor. Nagyon hasonlít ez a tevékenysége az eladónak egy bűncselekmény megvalósítására. Sajnálatos dolog, hogy ez ebben az egyébként remek lehetőségeket kínáló vállalkozásban megtörténhet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Értékelésünkkel együtt a mai napon feljelentést teszünk a helyileg illetékes rendőrkapitányságon az eladó ellen! Előttünk szóló rászedett felhasználóknak is javaslom, hogy tegyék meg ugyanezt a lépést! SENKINEK NEM AJÁNLOM! A vásárolt termékek karácsonyi ajándékok lettek volna. Becsapottnak érzem magam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Október22-én rendeltem meg a terméket a rendelés napján feladtam az egész pénzt,és még a mai napig nem kaptam semmit! Olvastam az eladó értékelését ,hát nem mondom van humora: korrekt,jó vevőnek tart! az szemenszedett hazugság ,hogy az adás-vétel létre jött,hiszen ez volt,és a mai napig is ez a problémám! tök jó,hogy ilyen elégedett a tranzakcióval,végül is ő jól járt. Azon csodálkozok,hogy semelyiküknek sem tűnt fel az eladó értékelésénél az ellentét!Bár kaptam egy bocsánat kérő SMS-t Tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem érkezett meg a részemre az általam vásárolt termék, az összeget előre elutaltam természetesen a vesztemre. kb 40-45 nap telt el, mióta leütöttem a terméket és az eladó nem válaszol az e-mail-eimre és a vaterás üzeneteimre. Egyszerüen nem bírom felvenni a kapcsolatot vele. A pénzemnek kőttek kb 1500 + postának. Senkinek nem ajánlom!!!!!!!! Engem csúnyán átb****tt. Hajlandóságot nem mutat a károm megtérítésére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.719894.Timcsi3 (251) (Eladó)
Pozitív
2010.11.17. 20:31:19
183462288
Kedves és megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek! :o) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
218019.Angel63 (504) (Eladó)
Pozitív
2010.09.30. 23:13:40
176999035
Az adás-vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.annabellina (4138) (Eladó)
Pozitív
2010.09.22. 19:34:19
178099889
minden rendben volt,köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Köszönöm a vásárlást. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vaterás! Csak ajánlani tudon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan és korrektül zajlott. Megbízható, gyors vásárló. Köszönöm mégegyszer a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
