1555121.bianka31_a (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
1 hónapig kajtattam a vevő után -megjegyzem a vevőnek kellene keresni az eladót-, végül az édesanyjával sikerült beszélnem, aki közölte, hogy : " Nem kell!" Ezt sem kulturáltnak, sem korrektnek nem tudom titulálni, fogalmam sincs, hogy mire volt jó. Remélem senki nem akad Velük össze, és a jó szívem miatt nem kapnak negatívot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom tovább nem várok,elég időt adtam az utalásra!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Alberella_a (194) (Eladó)
Negatív
2010.09.29. 11:04:12
179887530
Soha senkinek nem adtam még negatívat, de most kénytelen vagyok.17 napot vártam,több emailt írtam,kerestem telefonon is, semmilyen választ nem kaptam,még annyit sem, hogy mégsem kell a felső...:( nem tudom mennyit kellene még várnom...sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9157577.kome87 (5093) (Eladó)
Negatív
2010.09.29. 10:05:13
175330134
Sajnálom, de nem jelentkezett. Elég türelmes voltam, nem válaszol a leveleimre, nem utal. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok, köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek a partnert! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
