enjanivagyok (7) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, korrekt, rendes, pontos vevő, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
johnnymarcus_v (97) (Eladó)
Semleges
2008.12.04. 10:45:41
104422049
Korrekt, megértő vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam megvenni a terméket, mert ünnepek miatt másra kellett a pénz.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
johnnymarcus_v (97) (Eladó)
Semleges
2008.05.12. 09:23:19
66753607
nem mondhatok rá semmi rosszat, nem vette észre, h a postaköltség Őt terheli.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt, és azt hitte, hogy a 12.000 Ft-os áru után a postaköltséget (2.200 Ft) nem neki kell fizetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
johnnymarcus_v (97) (Eladó)
Semleges
2007.11.12. 21:40:46
42059609
nem tudtuk megoldani a személyes találkozást, ezért visszaléptük, közös megegyezéssel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbízható vevő, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kis csúszással, de azért minden rendben lement:).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaygergely (1106) (Eladó)
Semleges
2007.08.19. 17:58:59
32358649
Sajnos én az aukció lejártakor külföldön voltam, így sajnos a vevő bár keresett emailben nem tudtunk egy gyors találkozót megszervezni, mielőtt a vevő utazott el hosszú időre. Sajnos a sikertelen tranzakció nagyobb részt az én hibám, mert időhiányban már nem volt időm beleírni az aukcióba, hogy nem leszek itthon, amikor az lejár.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rossz időzítés.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maliganhuligan (95) (Eladó)
Semleges
2007.07.25. 09:21:06
30589823
Figyelmetlen volt, nem vette észre, hogy holland aukció.
Másik fél: igen, figyelmetlen voltam, azt hittem, hogy a 6 termékre licitálok 2000-et. bocsánatot kérek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást."
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Minden rendben ment,köszönöm"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
remélem elégedet a vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
