dinamano_v (8) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció rendkívül gyorsan lezajlott, az árut nagyon hamar megkaptam. A termék állapota kifogástalan volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tiborhuszar (141) (Vevő)
Pozitív
2010.11.22. 16:46:33
186482861
Minden rendben ment,nagyon korrekt,kedves,gyors eladó.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindent köszönök, puszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1688025.helvi19 (1) (Vevő)
Pozitív
2010.11.20. 14:33:18
186428839
Köszönöm a kedvességet, és bocsi a kellemetlenségért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves, megbízható vásárló. Minden rendben ment. Remélem még találkozunk.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt, megbízható Vásárló! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt, megbízható Vásárló! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőnek ellopták a pénzét ,nincs módja átvenni az árút :( Sajnálom .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek ellopták a pénzét ,nincs módja átvenni az árútAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
274872.Neszi1 (335) (Eladó)
Pozitív
2010.10.18. 10:08:05
182738912
Köszönöm a vásárlást+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
