15774.piszterman (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos elvesztünk egymástól,majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még júniusban megbeszéltem az eladóval, hogy ha Budapestre jön, elhozza a madáretetőt és felhív. Azóta nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másfél hónapja várom hogy valami történjen. Szerintem fele sem igaz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én is nehezen értem el, majd az volt a válasz, hogy nincs faanyag, amiből a termékeket készítik. Akkor miért aukciózik? Most meg már teljesen "eltűnt".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sem emailre ,sem telefon üzenetrögzitőén hagyott üzenetre választ nem kaptam sajnos vásárlásomtól igy elállok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
309089.SkyNet_Hungary (328) (Vevő)
Pozitív
2006.06.20. 09:09:48
8925524
Korrekt,rugalmas eladó.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru szép volt,de nekem méretileg nem felelt meg.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.543331.baksane_v (17) (Vevő)
Pozitív
2006.06.13. 08:26:15
8736953
Nagyon kedves partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner. Minden rendben ment a szárzúzóval kapcsolatban. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
519638.torrente2_v (193) (Eladó)
Pozitív
2006.04.27. 18:01:22
7167041
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kétszer ütöttem le ugyan arról szóló hirdetést! Nagyon szimpatikus eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.