1588406.magyarm7 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment! Gyors korrekt vevő! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vasabika_a (84) (Eladó)
Negatív
2011.01.11. 11:01:33
1433887013
A csomagolás megsérült a postán DE MINDEN BENNE VOLT A POSTÁN LEELLENŐRIZTÉK DE Ő NEM VETTE ÁT UTÁNVÉT SENKINEK SEM AJÁNLOM MEGBÍZHATATLAN MÉG JÓ HOGY A POSTAKÖLTSÉGET ELŐRE KÉRTEM MÉG ÍGY IS TÖBBET FIZETTEM MINT KÜLDÖTT
Másik fél: suttyó vagy te, nem egészen ugy van ahogy mondod, videóra fel van véve ahogy a telefont megnézték, milyen állapotú, képek is vannak tegyek fel róla hogy lássák a többiek??? ne parasztoskodj, ez is jellemzi milyen ember vagy. a férjem bátyja nyomozó budapesten, ő is látta a felvételeket, mert gondoltam igy reagálsz.ha esetleg lépnem kéne az ügyben. akármit irsz te nem olyan terméket küldtél mint amit hirdettél.nem érdekel a negativ nem fogok kidobni az ablakon 25 ezret. szivesen felteszem a képeket lássák hogy behorpadt , megrepedt házú , ráadásul utángyártott házú, nem bekapcsolható készüléket küldtél. ja és a tetején több miliméterre elállt a csúszó rész illesztésénél.én lezártam a témát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
christureni (364) (Eladó)
Negatív
2011.01.05. 14:22:30
178716592
Sajnos nem jött létre a tranzakció, mert 4 hónapnyi várakozás után sem küldte a vételárat a vevő a megbeszélésünk ellenére. Úgy gondolom nagyon-nagyon türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.(✿◠‿◠) csupa-csupa pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.