15892619.BellusH19 (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megnyertem a kabátot, azóta eltünt, ez -----------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jozsamarcsi (682) (Vevő)
Negatív
2010.12.02. 10:45:14
1301415430
Sajnos ez Negatív!8-án nyertem,nagy nehezen felvettük a kapcsolatot,befizettem a pénzt,megkaptad,aztán jó pár napra rá 22-én értékelsz,hogy másnap postázol,de a kabát a mai napig nem érkezett meg!Nem kommunikálsz,nem reagálsz semmire!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam elolvasni a leveleket ezért nem válaszoltam a gyerekem élete fontosan mint ezek a levelek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vasarlo76_t (248) (Vevő)
Pozitív
2010.11.08. 10:03:16
1279519441
megérkezett, köszönöm:) csakis ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rozi1979 (2271) (Eladó)
Pozitív
2010.10.25. 14:15:37
1269271707
Megbízható, korrekt partner, csakis ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást, holnap adom fel a csomagot!Sok-sok +++++!Edit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors tranzakció, kedves kommunikáció, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kommunikatív, kedves partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, kommunikatív, kedves partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kommunikatív, kedves partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom de nem válaszoltál irtam egy jo pár emailt,elolvastad de semmi reakcio !!!Letelt a 2 hét sajnálom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors pontos Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10001774.sayakm (70) (Vevő)
Pozitív
2010.04.12. 13:07:04
935814917
Minden rendben ment maximálisan +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a leírtaknak megfelel, ez rendben van, de 2 héttel a fizetés után kaptam meg, és ajánlott levélben kértem a postázást, így is fizettem ki, ehhez képest simán, elsőbbségivel kaptam. Emiatt sajnos nem tudok pozitívat adni.
Másik fél: Hozzáteszem hogy édesanyám ápolása miatt nem tudtam hamarabb küldeni a terméket + az ünnepek is közbeestek, és az elsőbbségi küldés árát fizetteki mivel 200g volt és én ennek megfelelően 240 ft- ot kértem el.Ezért kaptam semleges
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható eladó !Ajánlani tudom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors és kapcsolattartó partner! A csomag megérkezett, köszönöm és elégedett vagyok! Abszolút ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igy első értékelésként csakis + ! Megérkezett a táska. Az eladót csak ajánlani tudom. Kedves,megbízható,kapcsolattartó. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csakis +++++++! Köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
