psychinfo (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
madrienn82 (257) (Eladó)
Pozitív
2016.03.19. 20:13:53
2211009590
Minden rendben zajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lirakonyv (13305) (Eladó)
Pozitív
2014.09.28. 09:18:13
1984381595
Köszönjük, hogy nálunk vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lirakonyv (13305) (Eladó)
Pozitív
2014.09.28. 09:18:13
1984381601
Köszönjük, hogy nálunk vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, Pontos, Korrekt! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1090529.Csort83 (155) (Eladó)
Pozitív
2010.09.30. 16:02:39
178916510
Minden rendben ment!Csak ajánlani tudom!Remek partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
192004.Sagittarius70 (1140) (Eladó)
Negatív
2010.09.15. 13:42:33
178055653
Előzetes e-mail váltás után a könyvet szept. 6-án postára adtam. Sima levélként, ahogy kérte. A várt 500 g-os súlyhatár átcsúszott a 750 g-os díjkategóriába, ezért kértem a 200 Ft-os különbözet átutalására, mivel egy 1 Ft-os könyv esetén nem akarok még én ráfizetni 200 Ft-ot... Szept. 6-a óta semmit nem írt, hogy megérkezett-e a könyv, s ha nem, akkor tegyünk valamit az ügyben. Nem, egyszerűbb volt negatívot adni... Nem kommunikatív, rugalmatlan partner, ezért én sem tudok mást adni...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potomkareka (280) (Eladó)
Pozitív
2010.08.30. 18:59:54
179041307
Kedves , és megbízható vaterás prtner, mindenkinek ajánlom, oldalamra tisztelettel visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
