1591481.busalali (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
deribogdan (34) (Eladó)
Negatív
2012.05.13. 10:56:33
1579095425
Kialkudja a személyes átvétel helyett a postai utánvétet,miután postázom rá 3 napra jön a mail mégsem kell. Árut nem veszi át és a postaköltséget utólag sem téríti meg!!! közel 3ezret buktam ezen a faszon! Ahogy így utólag elnézem a korábbi értékeléseket sajnos nem én vagyok az egyetlen.Nem tudom akkor milyen kifogásokkal élt, de ez felháborító. Meddig csinálhatja még ezt? Én az ilyen unalmában klikkelgető, meggondolatlan, megbízhatatlan feleket az egész Vatera/Teszvesz oldalról kitiltanám!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: megbízhatatlan, ígérgető, nem fizető ügyfél, kerüljék!!!szonyegker (11409) (Eladó)
Semleges
2012.03.10. 07:22:52
1550009057
Sajnos végül lemondta ,hogy mégsem kell
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem kellettAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PraktikerOutlet (9537) (Eladó)
Pozitív
2011.12.21. 14:49:36
1515123983
Minden rendben zajlott. Mindenkinek ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2011.10.18.-án vásárolt. 1 órán belül postára adtam a csomagot utánvéttel (árú 2490.-Ft).A csomag visszajött 2011.11.03.-án. Felhívtam, és megígérte hogy rendezzük. A mai napig nem történt semmi azon kívül hogy csinált nekem 1500Ft mínusz.Meg lettem volna nélküle! Le lehetne erről már szokni (csaba985), vagy el lehetne tűnni a vateráról !És most lehet bosszú negatívot írni ! A negatívjaim 99% úgy is az az ilyenek miatt !!!!! NE KÜLDJÖN NEKI SENKI SEMMIT !!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette át az utánvétes csomagot !Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KuzmannKft (3241) (Eladó)
Pozitív
2011.10.24. 09:20:18
1485124127
Köszönjük szépen a vásárlást! Reméljük elégedett a termékkel. További termékeink megtalálhatóak a Vaterán, Teszveszen és a Grando-n.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veronika111_a (895) (Eladó)
Pozitív
2011.10.13. 20:38:58
1481674250
Korrekt, megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt... ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bella_76 (214) (Eladó)
Semleges
2011.08.29. 21:07:43
1472365679
Az eladás nem jött létre mert, nem felelt meg neki a fizetési feltétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg neki a fizetési feltétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,korrekt,megbizható! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ki kellett fizetnem majdnem háromezer forintot a visszajött csomagért mert a kedves vevő nem volt hajlandó átvenni mert nem úgy adtam fel ahogy ő szerette volna. Én írtam neki hogy ha sokba kerül az utánvétes postaköltség utalok neki valamennyit csak vegye át de ő nem volt hajlandó átvenni mert majd a hülye eladó kifizeti a visszajött csomagért a majdnem háromezret. Senki ne küldjön neki utánvéttel semmit!!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: én azért ilyeneket nem irnák akárhányszor vásároltam és ahogy megbeszéltük mindig át vettem és hozzá teszem hogy tőle ne vegyen senki mert nem tartja be a szavát ha egyszer valamit megbeszélünk,hogy enyi az ára akkor miért nem anyit ir rá utána majd ő nekem vissza utalja? na ne azt tegye fell ill. anyival tegye fel amit megbeszéltünk .csak enyit fűzők hozzá!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelésem POZITÍV, de ezt a rendszer nem engedi. Az adás-vétel nem jött létre, de a vásárló időben szólt. Korrekt, ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok miattAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TrenkaTimi (311) (Eladó)
Pozitív
2011.03.13. 15:26:53
1443787113
Minden rendben volt, megbízható vásárló, csak dicsérni tudom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
