1598982.ddehogyis (4) 70% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mav76erick (446) (Eladó)
Pozitív
2010.10.07. 23:06:19
180011955
Csak ajánlhatom, minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csatlakoznom kell az előttem szólókhoz! Közel 1 hónapja írta, hogy "ma vagy holnap utalok", hát ez nem történt meg és hiába írtam bármit, válasz nem jött! Kéretik emberszámba venni a partnerét és válaszolni a levelekre, ha már egyszer nem volt kényszerítve a vásárlásra és, ha már én veszem a fáradtságot, kérem (többször), hogy írjon, ha meggondolta magát, akkor legalább méltasson arra, hogy válaszol és nem tartsa fel a terméket! Táskát visszatettem a piactérre! Sajnálom, hogy így történt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Villámáron vette meg a csizmát,egy másik embertől elvéve a vásárlás lehetőségét(volt már rajta egy licit).Ígérte hogy utal,de az csak nem érkezett meg. Azóta se kép,se hang.Legalább szólhattál volna hogy nem kell a termék,akkor csak semleges értékelést adtam volna. De úgy látom nem én vagyok az első,aki negatívot ad.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eleinte még írt,mostmár nem jelentkezik.eprescseresz (182) (Eladó)
Pozitív
2010.10.05. 09:26:41
180088975
Korrekt, megbízható partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szivecske26 (376) (Eladó)
Negatív
2010.09.29. 18:45:11
180279242
két márkás értékes táskát vásárolt, de nem fizette ki. többször írtam neki de semmi. EGYSZERÜEN NEM ÉRTEM , MIÉRT LICITÁL VALAKI, HA NEM FIZET??, AZ A SZOMORÚ, HOGY A VATERA NEM TESZ EZ ELLEN SEMMIT. ÉN PERELHETEK, DE NINCS IDŐM RÁ. REMÉLEM MAJD LESZ HASONLÓBAN RÉSZED AZ ÉLETBEN, HOGY JÓL ÁTVERNEK.A BOLTBA IS ÍGY VÁSÁROLSZ????? NEM ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szivecske26 (376) (Eladó)
Negatív
2010.09.29. 18:44:32
180284020
két márkás értékes táskát vásárolt, de nem fizette ki. többször írtam neki de semmi. EGYSZERÜEN NEM ÉRTEM , MIÉRT LICITÁL VALAKI, HA NEM FIZET??, AZ A SZOMORÚ, HOGY A VATERA NEM TESZ EZ ELLEN SEMMIT. ÉN PERELHETEK, DE NINCS IDŐM RÁ. REMÉLEM MAJD LESZ HASONLÓBAN RÉSZED AZ ÉLETBEN, HOGY JÓL ÁTVERNEK.A BOLTBA IS ÍGY VÁSÁROLSZ????? NEM ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.AdriSiposs (105) (Eladó)
Pozitív
2010.09.28. 09:27:01
180109266
Minden OK! Kedves és korrekt Vevő! Bátran ajánlom! Köszi :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AdriSiposs (105) (Eladó)
Pozitív
2010.09.28. 09:25:41
180109592
Minden rendben ment, korrekt Vaterás! Bátran ajánlom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bearing952 (192) (Eladó)
Pozitív
2010.09.26. 09:56:40
178769051
Pontos, megbízható! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AdriSiposs (105) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 14:37:54
180109501
Rugalmas, korrekt Vevő.Bátran ajánlom!Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Rendben Zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépen köszönök mindent, Dehogyis:))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő! Postáztam, használd egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.