petya890 (-10) 18.75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Átb...tt mint mindenki mást. Tapasztalat: Emberségesnek lenni nem szabad. Te barom kívánom ha bajban vagy azok álljanak melletted akiket átvertél...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett és nem fizetett az elküldött termékért. 1hónap telt el a licitálás óta és mindenféle kifogásokkal hitegeti az embert. Mindenki óvakodjon tőle !!! Vaterának is jeleztem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gusztustalan és Gerinctelen ember!!! Hivatkozik minden nem létező dologra!!! Kérek mindenkit aki tud tegyen keresztbe ennek az "embernek" Remélem az élet egyszer nagyon csúnyán megbünteti!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gaborviki000 (29) (Eladó)
Negatív
2010.11.17. 10:26:54
183676374
szigorúan negatív....a vevő nem utalta a megbeszélt összeget és nem válaszolt a telefonhívásokra! ---------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Te kis köcsög ne legyél ilyen nyugodt behajtóm rajtad.Lerántottál hogy utalod még aznap mert ajándékba lesz a gép.Megtalállak hidd el te kis f.szopó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: rohadék lerántottTöbbszöri felszólításra a vevő 2 hét eltelte után sem egyenlítette ki a vételárat. A "Holnap reggel küldöm a pénzt, add akkor postára Te is" szöveg nálam nem helytálló, mivel, ha postáztam volna is akkor sem kaptam volna meg a vételárat!!! - - - - -
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Engem is becsapott! Az ilyent fel kell jelenteni!Többen is benne vannak Paszabon! Amennyiben nem fizet feljelentem a rendőrségen!Addig is vegyen rajta gyógyszert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Engem is becsapott mint a többieket!engem is megpróbált átverni, de lefüleltem, ez az ajándékozós duma nem jött be kisöreg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez egy szélhámos! A többi értékelésből is kiderül, nállam is ugyanazzal jött hogy sürgősen küldjem el neki, mert ajándékba lesz, nem számít hogy csak küldjem, és ő is küldi a pénzt. El is küldtem, nem is jelentkezett azóta, nem lehet elérni, a pénz se jött. Vigyázzatok vele!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Úgy látszik bejött neki az ajándékos duma!Én is elküldtem a terméket,azóta semmi reakció. Az ilyenek miatt veszik el a bizalom mások iránt!SZÉGYEN!!!! NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy nagy link ez az ember! Nem csak engem hanem másokat is átvágott, nem fizet, nem lehet elérni, szóval csak óvatosan! Vaterán itt fel is jelentettem ezt az illetőt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy nagy link ez az ember! Nem csak engem hanem másokat is átvágott, nem fizet, nem lehet elérni, szóval csak óvatosan! Vaterán itt fel is jelentettem ezt az illetőt!945536.drcyberg (111) (Eladó)
Negatív
2010.10.27. 15:53:36
183235653
Egy nagy link ez az ember! Nem csak engem hanem másokat is átvágott, nem fizet, nem lehet elérni, szóval csak óvatosan! Vaterán itt fel is jelentettem ezt az illetőt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy nagy link ez az ember! Nem csak engem hanem másokat is átvágott, nem fizet, nem lehet elérni, szóval csak óvatosan! Vaterán itt fel is jelentettem ezt az illetőt!A Vevő a termék leütése előtt megkérdezte,megoldható-e,hogy a terméket még az nap feladjam,mert ajándékba lesz.MOndtam neki,hogy küldje el az utalásról a bizonylatot,én feladom postán.Ő azt kérte, hogy adjam fel,ő küldi a bizonylatot.Megnéztem a Vevő értékelését,pozitív volt,így gondoltam,ennyit megtehetek.Feladtam a terméket, de a vevő nem utalta el a díját,ellenben a tértivevényt visszakaptam,hogy átvette a terméket.KEDVES VATERÁSOK, VIGYÁZZATOK VELE, NEM GONDOLTAM, HOGY ILYEN ITT MEGTÖRTÉNHET
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevő kérésére s.o.s. megküldtem a terméket, mert ajándékba akarta adni.Én teljesítettem is a kérést, e-mailben megküldtem a feladószelvényt, viszont a vevő nem utalta el a termék árát a mai napig.Köszönöm a vásárlást, remek vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisdavid91 (124) (Eladó)
Pozitív
2010.10.19. 15:52:49
183599444
Gyors megbizhato vaterás mindenkinek csak ajálani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
