RJackie (58) 91.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben történt,profi Vaterás...Ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A Tranzakció nem jött létre az én hibámból, mert visszaléptem az utolsó pillanatban, az eladó amúgy korrekt vaterás mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon meg voltam elégedve . Gyors , pontos és preciz partner . Mindenkinek ajánlom . Remélem még fogunk üzletelni .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A köztünk lévő nagy távolság ellenére is hamar és korrekten zajlott az eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Asszem ezzel már elkéstem:) Hamis telszám, ráadásul a terméket időközben eladta másnak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindenkinek ajánlom! Megbízható vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható, korrekt partner csak ajánlani tudom ! Rugalmas, és gyors ! Csillagos 5-öst Neki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas, korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mnden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívűl korrekt és nagyon rugalmas partner, köszönök mindent, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az én hibámból nem jött étre,mert nem értem rá,ésazóta megkaptam ajándékba. Elnézést kérek. Egy pozitívval értékelem a türelmed.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt ,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Én Vaterában a számítógépes játékok kategoriát jelöltem meg. Ott találtam a SIMS 2 hirdetést. ezt a játékot szerettem volna megkapni, ezért azonnal rákantittom, hogy elviszem. Nem gondoltam, hogy egy könyvet kapok. Ha könyvre van szükségem, akkor a könyv kategóriában keresgélek. Ez így megtévesztő. Azóta ennek a hirdetőnek egy ujabb játék leíró könyve van fent a játékok és nem a könyv kategóriában. Erről ennyit. Jó tanuló pénz volt! Gáborné Kurucz Katalin
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szucsneagnes (209) (Vevő)
Pozitív
2007.01.02. 12:52:14
16874595
Megérkezett a termék.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan lezajlott !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ha a terméket fixárasra teszi a megbeszélt ár alapján akkor a termék már rég nálam lenne.Bocsi,de ajándék lett volna és jézuska az vasárnap jön.A karácsony az karácsony. Nekem sűrgős lett volna. Azért köszönök mindent,még a negatív értékelést is, BOLDOG KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET
Másik fél: Bizony negativ lett belole, mert jellemtelen dolognak tartom, hogy 1 oldalnyi levelezes utan hozakodsz elo egy mondvacsinalt indokkal, hogy miert nem veszed at a termeket. Ha nagyon kellett volna, akkor ezt elore is kozolhetted volna, egybkent pedig az aukcio rovidetese erdekeben lezarast kezdemenyeztem, de ez 24 oranal elobb nem megy. Egyebkent pedig a termeket hetfon nyerted meg, ha kedden beslattyogtal volna egy bankban es rarakod a szamlara, akkor mar SZERDAN, mondom SZERDAN nalad lehetett volna a cucc. Csakhogy te ezt nem is akartad igazan velemenyem szerint. Ugyhogy ajandek ide, ajandek oda, jellemtelen dolog volt, ment is erte a negativ.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbizható ügyfél, mindenkinek bátran ajánlom a vele való üzletkötést ! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbizható ügyfél, mindenkinek bátran ajánlom a vele való üzletkötést! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,korrekt üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sarkcsillag01 (15) (Vevő)
Pozitív
2006.12.25. 11:19:45
16747709
Nagyon elégedett vagyok. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, gyors. Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam, kifogástalan, köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó, akit jó szívvel ajánlok mindenkinek. Az áru szép, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.De nagyon király terméket kaptam!! Köszönöm. :) Ritka jó és gyors üzletkötés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, pontos. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szélsebes ügyintézés, nagyon korrekt partner, tökéletesen szép áruval. Mindenkinek jószívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,pontos,megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ok. rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, pontos vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
75759.miyema_v (264) (Vevő)
Pozitív
2006.12.09. 16:35:12
15830670
Gyors,megbízható,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.