nozika86 (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
encibenci78 (928) (Eladó)
Negatív
2012.06.26. 20:37:16
1585206314
Nagyon sajnálom, de két hónap után sem jelentkezett. Több emailt is írtam, telefonon is hívtam de nem volt elérhető, így is sokat vártam. Mivel nem is az én termékem többet nem tud várni a tulajdonosa.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szabadosne (533) (Eladó)
Pozitív
2012.05.06. 19:39:47
1580289122
Kedves, megbízható vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ditti979 (1688) (Eladó)
Pozitív
2010.12.09. 10:20:52
1271672426
kedves és megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható vevő, csak ajánlani tudom++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feherke71 (222) (Eladó)
Pozitív
2010.09.13. 14:52:26
1221018690
Minden rendben ment. Kedves, türelmes vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13737904.szimpiszinti (381) (Eladó)
Pozitív
2010.08.25. 12:44:24
1177219514
jó kapcsolattartó, kedves TeszVeszes, szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13737904.szimpiszinti (381) (Eladó)
Pozitív
2010.08.25. 12:38:07
1171799127
jó kapcsolattartó, kedves TeszVeszes, szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyufafej_t (1067) (Eladó)
Negatív
2010.08.12. 15:47:18
1166974093
A bugyi is elküldtem, és garantáltan D kosaras volt!!!!Ha nem jó rád, nem engem kell büntetni negatívval. Arról már nem is beszélve, hogy oda adtam olcsóbban, pedig nem is veled beszéltem meg a kialkudott árat.
Másik fél: Nem értem aKor h miért nem kaptam+ a bugyit ha elküldted.Bocsi a szeT1500ft volt a postaköltség sima levél200.Nem ajánlotT küldeményt kértem.Fekete listára meg téged kéne rakni.LáTam az értékelésedet.Ne játsz az én becsülteMel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ancsuka11 (1001) (Eladó)
Pozitív
2010.06.17. 20:56:35
1032649548
Bátran ajánlom mindenkinek ,sok sok pozitív. Köszönöm szépen a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves, gyors megbízható.Még aznapra megbeszéltük telefonon a találkát. Hibátlan a gép. Jó volt tőle vásárolni ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan zajlott. Köszönöm a vásárlást! Küldöm ma a csomagot! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves és gyors partner. Maximálisan ajánlani tudom! A focilabdás festésre kíváncsi vagyok ;O) - küldj egy fotót, ha tudsz. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
