162734.Gollam07 (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Jó vevő. Rendben fizetett. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TUDTOMMAL ANYAGILAG NEM ÉRT KÁR,EGYSZERRE ÉRTESÍTETTELEK,HOGY SAJNOS MÁR NINCS MEG A TERMÉK.MIÉRT NEM LEHET SEMLEGEST ADNI..............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MÁR NINCS MEGAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt! Ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KapmegyerGSM (3510) (Eladó)
Pozitív
2011.10.25. 18:53:28
1491604298
Gyors és megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom... Vártam, több levelet küldtem... Ön leütött egy terméket, majd eltűnt. Nem fizetett, levelekre nem válaszolt. Erre csak negatív értékelést adhatok. Kérem legközelebb legyen figyelmesebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
