elaabdoobo (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szentendrei26 (690) (Eladó)
Negatív
2010.11.07. 07:01:28
179630637
Kérte, hogy 3 hét múlva fizethessen, beleegyeztem. Jelentkezett is, hogy személyesen átvenné, de mégsem jött. Utalni fog, mondta, de eltelt újabb 3 hét és semmi, nem is jelentkezett azóta. Ezért az sunnyogásért negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szentendrei26 (690) (Eladó)
Negatív
2010.11.07. 07:00:53
179630657
Kérte, hogy 3 hét múlva fizethessen, beleegyeztem. Jelentkezett is, hogy személyesen átvenné, de mégsem jött. Utalni fog, mondta, de eltelt újabb 3 hét és semmi, nem is jelentkezett azóta. Ezért az sunnyogásért negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
schmidtmilan87 (2) (Eladó)
Pozitív
2010.10.31. 11:36:54
181408901
Minden rendben köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt , kommunikatív partner.Sajnos az alaplpaja nem kezelte a vásárolt processzort. Bátran ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dellbolt (1424) (Eladó)
Semleges
2010.10.29. 08:01:26
180425705
Sajnos többet nem várhatok, eljött az értékelés ideje.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
spongyabob444 (244) (Eladó)
Semleges
2010.10.27. 19:35:16
182512453
A vevő jelezte, hogy nem fizető képes, így szeretné visszamondani a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem fizető képes, így lemondta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kkker100 (4179) (Eladó)
Semleges
2010.10.25. 18:04:09
181954181
Körülményesen sok idő elteltével hozta össze, hogy végül nem tud jönni a ventillátorokért személyesen, a postázásban pedig nem volt partner valamiért. Kicsit fura.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
- Miután licitált a termékre, közölte, hogy három hét múlva tudja átvenni, de akkor 100%-hogy kell. - 2hét és 6 nap múlva hívott, hogy mégsem tudja átvenni mert valami közbejött. - Mondtam, hogy rendezzük le postázással, és utaljon előre,... ezek utáni leveleimre már nem válaszolt. Egyáltalán nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő késői átvételt akart, majd végül azt sem teljesítette.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
InterBolt (1840) (Eladó)
Pozitív
2010.10.19. 17:17:20
181954081
Minden rendben ment, kiváló vaterás. Bártan ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Urbanistvan (184) (Eladó)
Pozitív
2010.10.10. 13:27:49
182311546
Korrekt megbízható partner. Ajánlom mindenkinek +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
