Ancsylaci (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csak azért adok semlegest, mert már vásároltál tőlem, és akkor minden rendben ment. Most nem tudom, hogy mi történt, hogy nem válaszolsz sem a telefonra, sem az e-mailre. Remélem nincs semmi baj :-(.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudom, hogy mi történt, mert megbeszéltük, hogy majd jön érte, de sajnos nem jön, sőt elérni sem tudom se telefonon, az e-mail-ekre se válaszol :-(gumimacimama (843) (Eladó)
Semleges
2010.12.07. 15:02:43
180533537
Nem adok negatív értékelést, mert nem tudom mi történt, hetek óta nem tudom elérni, se telefonon, se e-mailben, megkeresésre nem válaszol. Remélem nem történt semmi baj, ami ezt akadályozza. A termékeket felteszem még egyszer, ha mégis kellene, üsd le kérlek még egyszer és vedd át/utald a vételárat és postázom. Ennél több rugalmasságra nem vagyok képes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kezdetben egyeztettünk, a személyes találkozót nem sikerült összehozni. Az elmúlt 4 hétben többszöri megkeresésre sem válaszolt, és mivel a tranzakció több mint 2 hónapja volt, részemről ennyi.gumimacimama (843) (Eladó)
Semleges
2010.12.07. 15:00:50
180511474
Nem adok negatív értékelést, mert nem tudom mi történt, hetek óta nem tudom elérni, se telefonon, se e-mailben, megkeresésre nem válaszol. Remélem nem történt semmi baj, ami ezt akadályozza. A termékeket felteszem még egyszer, ha mégis kellene, üsd le kérlek még egyszer és vedd át/utald a vételárat és postázom. Ennél több rugalmasságra nem vagyok képes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kezdetben egyeztettünk, a személyes találkozót nem sikerült összehozni. Az elmúlt 4 hétben többszöri megkeresésre sem válaszolt, és mivel a tranzakció több mint 2 hónapja volt, részemről ennyi.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Kedves, megbízható, rugalmas partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönjük a vásárlást, remélem találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, kapcsolattartó, szuper vevő. Köszönöm szépen a vásárlást! Sok-sok+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
