Ancsylaci (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 3 3 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 5 6 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.09.24.
Utolsó belépés: 2010.12.12. 14:54
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

VMAndi (1266) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.20. 09:38:04

Termékkód

185200098

Csak azért adok semlegest, mert már vásároltál tőlem, és akkor minden rendben ment. Most nem tudom, hogy mi történt, hogy nem válaszolsz sem a telefonra, sem az e-mailre. Remélem nincs semmi baj :-(.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudom, hogy mi történt, mert megbeszéltük, hogy majd jön érte, de sajnos nem jön, sőt elérni sem tudom se telefonon, az e-mail-ekre se válaszol :-(
Felhasználó

gumimacimama (843) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.07. 15:02:43

Termékkód

180533537

Nem adok negatív értékelést, mert nem tudom mi történt, hetek óta nem tudom elérni, se telefonon, se e-mailben, megkeresésre nem válaszol. Remélem nem történt semmi baj, ami ezt akadályozza. A termékeket felteszem még egyszer, ha mégis kellene, üsd le kérlek még egyszer és vedd át/utald a vételárat és postázom. Ennél több rugalmasságra nem vagyok képes.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kezdetben egyeztettünk, a személyes találkozót nem sikerült összehozni. Az elmúlt 4 hétben többszöri megkeresésre sem válaszolt, és mivel a tranzakció több mint 2 hónapja volt, részemről ennyi.
Felhasználó

gumimacimama (843) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.07. 15:00:50

Termékkód

180511474

Nem adok negatív értékelést, mert nem tudom mi történt, hetek óta nem tudom elérni, se telefonon, se e-mailben, megkeresésre nem válaszol. Remélem nem történt semmi baj, ami ezt akadályozza. A termékeket felteszem még egyszer, ha mégis kellene, üsd le kérlek még egyszer és vedd át/utald a vételárat és postázom. Ennél több rugalmasságra nem vagyok képes.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kezdetben egyeztettünk, a személyes találkozót nem sikerült összehozni. Az elmúlt 4 hétben többszöri megkeresésre sem válaszolt, és mivel a tranzakció több mint 2 hónapja volt, részemről ennyi.
Felhasználó

sokcipo_a (752) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.13. 21:26:23

Termékkód

182209476

+++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

blue78_a (124) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.10. 08:08:56

Termékkód

182996610

Minden rendben zajlott. Kedves, megbízható, rugalmas partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönjük a vásárlást, remélem találkozunk még!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

VMAndi (1266) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.04. 16:07:42

Termékkód

181051664

Nagyon kedves, gyors, kapcsolattartó, szuper vevő. Köszönöm szépen a vásárlást! Sok-sok+++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.