1655086.csungi09_v (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Parfumillat (696) (Eladó)
Pozitív
2011.01.04. 21:07:51
189026445
Kedves ,szimpatikus Partner !Mindenkinek ajánlom !Köszönöm a vásárlást :)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
948304.Alvin81 (2394) (Eladó)
Pozitív
2010.12.05. 12:32:49
185228140
Minden rendben ment.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
948304.Alvin81 (2394) (Eladó)
Pozitív
2010.12.05. 12:32:49
184431289
Minden rendben ment.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megértő, türelmes vevő! Köszönöm szépen a vásárlást! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megértő, türelmes vevő! Köszönöm szépen a vásárlást! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megértő, türelmes vevő! Köszönöm szépen a vásárlást! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Semleges
2010.11.14. 15:45:06
184265863
sima levélként küldette el a csomagot és utána engem okolt a posta hibájáért, másrészt kijelentései egymásnak néhol ellent is mondtak. megvan róla a véleményem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Semleges
2010.11.14. 15:44:43
184266547
sima levélként küldette el a csomagot és utána engem okolt a posta hibájáért, másrészt kijelentései egymásnak néhol ellent is mondtak. megvan róla a véleményem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Semleges
2010.11.09. 11:42:52
184263505
simán kérte a csomagot utána pedig engem hibáztatott a posta hibájáért, emelett néha a kijelentései is ellentmondtak, csak ajánlottan küldjetek neki bármit is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:49:50
184255703
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:49:17
184255705
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:48:49
184314400
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:48:14
184255702
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:47:44
184315086
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy a csomagot nem kaptam meg. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a terméket. Ő a Postára tereli a felelősséget. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább a megrendelt csomag felének értékében küldjön babaruhákat, de Ő semmilyen kompromisszumra nem volt hajlandó. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam és amiért nem kaptam semmit. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Nagyot csalódtam!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:47:03
183092532
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:46:25
184242828
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:45:52
184242827
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HERMELIN19 (1428) (Eladó)
Negatív
2010.11.06. 21:44:54
184242825
a posta hibájából engem tesz felelőssé, nem jelezte, hogy ajánlottan kéri,további termékekre is licitált amire nem tart igényt.
A JUTALÉKOT NEM SZERETNÉM FIZETNI
Másik fél: Többször jeleztem, hogy nem kaptam meg a csomagot. A megrendeléskor eszembe sem jutott, hogy nem ajánlva küldi a megrendelt terméket. Próbáltam Vele megegyezni, hogy legalább az átutalt összeg felének értékében küldjön valamit, de Ő nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. A Postára tereli a felelősséget. Ezek után a többi licitált termékre nem tartok igényt. Sajnálom a közel 4000 Ft-ot amit átutaltam. Nagyot csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
241269.ancico (262) (Eladó)
Pozitív
2010.11.04. 19:38:32
183891232
Nagyon gyors vaterás, szívesen ajánlom mindenkinek, én pedig szívesen visszavárlak.... Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wildpark77 (1512) (Eladó)
Pozitív
2010.11.02. 12:56:50
185188761
Villámgyors, kedves, kiváló partner. CSAKIS++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves partner. Megbízható vásárló, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves partner. Megbízható vásárló, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,megbizható gyors vásárló,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vásárló, de csak az áru egy részét szerette volna megvásárolni. A többi licitálót viszont egyben érdekelte volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő az áru csak egy részét szerette volna megvenniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó partner! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
