zoleethedrummer (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
uvegmozaik (325) (Eladó)
Pozitív
2014.06.18. 15:15:13
1920730583
korrekt, megbízható Partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandiantik (15685) (Eladó)
Pozitív
2013.12.09. 07:51:21
1807601210
Gyors , kedves vaterás AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Senga71_a (2819) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 15:18:27
1678006559
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kitűnő vásárló, csakis ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
restaurator71 (216) (Eladó)
Pozitív
2011.02.27. 08:47:21
1443365888
Korrekt,megbizható vásárló.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
restaurator71 (216) (Eladó)
Pozitív
2011.02.27. 08:47:21
1443366029
Korrekt,megbizható vásárló.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
velvet30_a (479) (Eladó)
Negatív
2011.01.28. 09:01:30
1434213979
Egy kisebb falunak gond nélkül ment az utalás, sikerült elérni. Az úr arra hivatkozva, hogy nem ért el, adott 3 negatívat. Elég lett volna egy semleges, amiben leírja, hogy keresett, de nem kapott választ. Valahogy biztosan meg oldottuk volna. Én is kerestem, válasz semmi. Elég lett volna annyit írnia, hogy "köszönöm nem kérem" ha nem kell a termék nem pedig hazudgálni:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
velvet30_a (479) (Eladó)
Negatív
2011.01.28. 09:01:05
1434213799
Egy kisebb falunak gond nélkül ment az utalás, sikerült elérni. Az úr arra hivatkozva, hogy nem ért el, adott 3 negatívat. Elég lett volna egy semleges, amiben leírja, hogy keresett, de nem kapott választ. Valahogy biztosan meg oldottuk volna. Én is kerestem, válasz semmi. Elég lett volna annyit írnia, hogy "köszönöm nem kérem" ha nem kell a termék nem pedig hazudgálni:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
velvet30_a (479) (Eladó)
Negatív
2011.01.28. 09:00:36
1434213974
Egy kisebb falunak gond nélkül ment az utalás, sikerült elérni. Az úr arra hivatkozva, hogy nem ért el, adott 3 negatívat. Elég lett volna egy semleges, amiben leírja, hogy keresett, de nem kapott választ. Valahogy biztosan meg oldottuk volna. Én is kerestem, válasz semmi. Elég lett volna annyit írnia, hogy "köszönöm nem kérem" ha nem kell a termék nem pedig hazudgálni:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, korrekt és gyors vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valentino_a (1829) (Eladó)
Pozitív
2010.12.20. 01:46:41
186862014
Minden rendben gyorsan ment. Ajánlom mindenkinek*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valentino_a (1829) (Eladó)
Pozitív
2010.12.20. 01:46:41
186862152
Minden rendben gyorsan ment. Ajánlom mindenkinek*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást. Gyors, rugalmas partner, csak ajánlani tudom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
naftalin62 (866) (Eladó)
Pozitív
2010.11.14. 16:40:31
184606198
Gyors, rugalmas, szívesen ajánlott Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
