1690728.Tsoby55 (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Decemberben megbeszéltük, hogy január elején utalja a vételárat. Azóta nem írt, nem utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Decemberben megbeszéltük, hogy január elején utalja a vételárat. Azóta nem írt, nem utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SzaboLajos54 (449) (Eladó)
Negatív
2012.01.05. 19:57:46
1515702671
többször írt levelemre sem válaszolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SzaboLajos54 (449) (Eladó)
Negatív
2012.01.05. 19:56:56
1516578164
többszöri megkeresésemre sem válaszolt,nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SzaboLajos54 (449) (Eladó)
Negatív
2012.01.05. 19:56:11
1516577528
többszöri megkeresésemre sem válaszolt,sok idő telt el,ezért a a negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.720767.magnes69_a (437) (Eladó)
Semleges
2011.10.04. 09:55:02
1454846225
A vevő többszöri megkeresés ellenére sem jelentkezett a fonalért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.720767.magnes69_a (437) (Eladó)
Semleges
2011.10.04. 09:54:27
1454845290
A vevő többszöri megkeresés ellenére sem jelentkezett a fonalért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettike71 (257) (Eladó)
Pozitív
2011.03.16. 16:09:43
1443065138
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettike71 (257) (Eladó)
Pozitív
2011.03.16. 16:09:43
1443736333
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettike71 (257) (Eladó)
Pozitív
2011.03.16. 16:09:43
1443064335
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás! Ajánlom!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
libacska73 (285) (Eladó)
Pozitív
2011.03.06. 22:30:34
1445448648
Minden rendben zajlott, nagyon kedves partner, csak ajánlani tudom. csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5440132.4cica (1394) (Eladó)
Pozitív
2011.02.28. 10:29:22
1443981378
Tökéletesen zajlott minden, köszönöm, hogy betértél a "4cicához" :o) Bármikor visszavárlak, csak az ilyen kedves vevök létezése adja az eröt számomra a további tesz-veszhez - köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5440132.4cica (1394) (Eladó)
Pozitív
2011.02.28. 10:29:22
1442526949
Tökéletesen zajlott minden, köszönöm, hogy betértél a "4cicához" :o) Bármikor visszavárlak, csak az ilyen kedves vevök létezése adja az eröt számomra a további tesz-veszhez - köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsitar (375) (Eladó)
Pozitív
2011.01.30. 15:35:11
1437874277
Minden rendben zajlott. Megbízható, kedves, kommunikatív vevő! Örülök, hogy én adhatom az első értékelést! Sok sikert a továbbiakhoz!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
