zpapp78 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:04:23
2639645045
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:03:54
2644297133
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:03:09
2650624901
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:02:47
2651213984
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:02:16
2651219447
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:01:52
2651225402
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:01:28
2651354150
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:01:07
2651355317
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:00:44
2651713634
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 15:00:21
2652927560
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 14:59:41
2652065621
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semmire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 14:59:05
2651905415
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 14:58:40
2652950498
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 14:58:11
2660725025
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 14:57:45
2660713346
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a-lexandi (7436) (Eladó)
Negatív
2018.08.30. 14:57:10
2655061745
Sajnos jóhiszeműen belementem, hogy a vevő gyűjtögessen nálam... HIBA volt!! Nem jelentkezik, semire sem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, leveleimre, sms-re nem kaptam választ. Közel egy hónapnyi várakozás után sajnos nincs tovább. Ki kell fizetnem a jutalékot és a kiemeléseket ami nem kis összeg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több, mint 20db ruhát vásárolt meg. Eddig nem volt probléma, de most Zsolt még csak válaszra sem méltat. Többször írtam, sms üzenetet küldtem, semmi reakció. Közel egy hónapja várok a semmire. Most nem kevés kárt okozott. Azért egy választ elvártam volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
