1700223.janika965_v (-2) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dodeskaden (582) (Eladó)
Negatív
2011.01.03. 09:30:49
188401562
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett, csak leütötte.dodeskaden (582) (Eladó)
Negatív
2011.01.03. 09:29:54
188400661
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett, csak leütötte.Telefonos egyeztetés után nem jött el átvenni az árut, a következő két hétben telefonon elérhetetlen volt, e-mail-ekre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Számomra teljesen elérhetetlen, totálisan megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.157370.fenyo55 (58) (Eladó)
Negatív
2010.12.14. 16:51:56
189017252
Sajnos telefonon is és e-mailen is kerestem a vevőt de nem jelentkezett. Ezáltal kénytelen vagyok újból meghirdetni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.432292.szalaisz82 (73) (Eladó)
Negatív
2010.12.11. 12:12:21
187063115
Ez egy tróger mint ezt már a múltkor is leírtam. Új felhasználónévvel regisztrált, mert a régin letiltották. Ugyanazt eljátszotta mint a múltkor, a megbeszéltek ellenére még sem jött el a kanapéért. Azóta nem elérhető, ki van kapcsolva a telefonja. Azonnal kitiltani a szemétládát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BudaiMuvek (265) (Eladó)
Pozitív
2010.12.10. 17:27:40
189626945
Pontosan, a megbeszélt időben jelentkezett a termékért - nagyon szépen köszönöm a vásárlást! Legyen máskor is szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást! Korrekt, megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nagyon korrekt módon jelezte hogy bizonyos okok míatt nem tudja a terméket átvenni. Részemről pozitív,csak a vatera nem engedi ilyen esetben a pozitív visszajelzést,ezért kellett semlegeset adnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő előre nem látható okok miatt nem tudta a terméket átvenni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"janika" egy nagy plusszal indította itteni karrierjét.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett az egyeztetett időpontban a TV-ért. Nem is szólt, hogy fenntartja e a vételi szándékát, és többszörös email-emre sem válaszolt. Ha legalább visszajelzett volna, akkor nem értékelem negatívra a tranzakciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsbolt (115) (Eladó)
Pozitív
2010.12.04. 17:34:37
188589579
Minden rendben volt! Korrekt partner! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
garazsbolt (115) (Eladó)
Pozitív
2010.12.04. 17:34:37
188590001
Minden rendben volt! Korrekt partner! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
