andreass62 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dollingeralice (196) (Vevő)
Pozitív
2013.03.16. 16:24:15
1716365843
Minden rendben zajlott,de a figyelmetlenségemmel kellemetlen helyzetbe hoztam magam.Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dollingeralice (196) (Vevő)
Pozitív
2013.03.16. 16:22:47
1716367382
Minden rendben zajlott,de az én figyelmetlenségem miatt kellemetlen helyzetbe hoztam magam.Sajnálom...........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ferencziica (183) (Vevő)
Pozitív
2013.02.25. 07:23:52
1714162079
Gyors,korrekt,segítőkész.Mindenkinek ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leonstein (1916) (Vevő)
Pozitív
2013.02.21. 23:54:47
1714154930
Nekem sajnos közbejött valami, de az eladó maximálisan megbízható partner. Sok sikert kívánok Önnek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sylvercomp84 (322) (Eladó)
Pozitív
2012.12.09. 10:58:35
1676447810
Korrekt partner. Csak ajánlani tudom, pontosan érkezett a leütött termékéért. Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen elégedett vagyok, korrekt, segítőkész partner, mindenkinek csak ajánlani tudom.Sok-sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
whitewood55 (316) (Eladó)
Pozitív
2012.07.30. 20:50:10
1618458590
Minden ok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SonoBandito (362) (Vevő)
Negatív
2010.12.11. 09:20:54
188190674
Sajnos az újszerűnek feltüntetett horgászbotok és orsók erősen használtak voltak, olyannyira, hogy több orsó sercegett a homoktól, egyiknek hiányzik a hajtókarjához egy alkatész ezért mindig kilazul és nem lehet használni. Kettő bot aljáról hiányzik a csavaros alja, karcosak és 2 gyűrű mozog
Kértem hogy fizesse vissza a vételárat,annyit válaszolt, hogy nincs módjában, mert szerinte nem adta drágán. (Kötelessége lett volna visszafizetni, mert a leírásban valótlan szerepelt) NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Másik fél: A horgászbotok újszerüek voltak,ezt továbbra is fenntartom,de nem újak.Semmilyen gyűrü probléma nem volt vele.Az órsók hibátlanul működtek és ezért az árért szinte csak ajándék volt a horgászbotokhoz.A fényképeken is tökéletesen látszott miről van szó.A botok és orsók össz értéke 50 000ft.volt újonnan.Nem értem a problémát,többen is szivesen megvették volna.Lehet ,hogy a kedves vevő másra gondolt,de akkor talán személyesen kellett volna megnéznie én nyílvánvalóan nem vásárlom vissza ki tudja mi történt vele ezek után
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
