boby79 (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szandipeti15 (412) (Vevő)
Negatív
2018.08.07. 11:48:28
2647557581
Nem érkezett meg a termék már nem válaszol az e-mailre 2018.07.18 küldtem a pénzt azóta nem érkezett meg megígérte hogy utána néz de semmi 2200ft-om ment a levesbe már megtanultam hogy többet NE!!! üzleteljek 0-ás vaterásal és már azóta inaktív is!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó 22 órán belül semleges értékelést adott , mert nem jelentkeztem és nem fizettem ki az 1 Ft-ot ( csak mellékesen jegyzem meg , hogy lehetőségem sem lett volna kifizetni , mert nem küldött számlaszámot ) !Telefonon azt mondta , nem tudja , hogy mennek a Vaterán a dolgok , amikor közöltem vele , hogy mi a Vatera szabályzata , akkor lecsapta a telefont ! Kérem a semleges értékelésem törlését , elhiszem , hogy kevesellte az 1 Ft vételárat , de akkor ne Vaterázzon !!!
Másik fél: kedves uram a számlaszámom valoszinü hogy meg kapta a rendzer elkülte önek termeszetesen hogy leteszem telefon mikor meg fenyegeted ön egy ideg beteg ember és azt sem értem ön mért adod nekem negativumot hisz ön fenyegeted meg a telefonon keresztül
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balazslaci70 (622) (Eladó)
Pozitív
2018.07.17. 13:08:34
2641394306
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
