1707966.szuki101 (-4) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
gyarmatiferenc (222) (Eladó)
Semleges
2011.09.04. 19:38:12
1437914174
Nem jelentkezett a termékért...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.648098.KOZMOSZ38 (240) (Vevő)
Pozitív
2011.07.29. 12:14:56
1437365798
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Régen volt,de egyértelműen negatívot érdemel a (partner)!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sokáig hitegetet vártam már eleget .Elöször is átutaltam a vételérat aztán irta hogy a postát nem akarja álni pedig ugy hirdetet azt is elküldtem de a mai napig sem ért ide ezért negativan értékelem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Átutaltam az összeget a számlájára,de az árú a mai napig nem érkezett meg.Kérdésemre hogy postázta-e és mikor? A válasz"igen postáztam".Bizonylatot nem kaptam!Ennyi negatív után már kérdéses hogy a posta hibája!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gabimiki66 (164) (Vevő)
Negatív
2011.02.15. 07:50:39
1437365009
Senkinek nem ajánlom!!! Nehéz vele felvenni a kapcsolatot, ha ez mégis sikerül akkor sem teljesíti a kötelezettségeit.Elutaltam a számlájára a megbeszélt összeget, de ezért még a mai napig nem kaptam semmit cserébe. Hazudozik, hiteget, megbízhatatlan! Röviden , nem kéne az ilyeneket engedni vaterázni , mert csak arra valók, hogy megkeserítsék az ember hétköznapjait.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A 3-k Email és 1 sms után jelentkezett,ígéretet tett a termék árának rendezésére,ez nem történt meg,de utána már az e-mailekre és sms-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Először haladékot kért a fizetésre, ebbe bele is mentem, de nem utalt. Azóta e-mailekre nem válaszol, valószínűleg véletlenül rossz telefonszámot adott meg, és ott sem lehet elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2011.január .24.-én leütötte a terméket. Kerestem email-ben, nem kaptam azóta sem választ. Egy újabb időpontot ajánlottam fel a kapcsolatfelvételre és az áru kifizetésére,de arra sem jött reakció!Kértem,hogy legkésőbb január.07.-ig vegye fel velem a kapcsolatot,hogy szükség van-e a leütött termékre?,ha nem,akkor újra aukcióra bocsájtom és semlegessel értékelem!Mivel a semleges teljesen más szituációra vonatkozik,így sajnos negatív!Minden lehetőség adott volt a kapcsolatfelvételre! SAJNÁLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sharkypityu (555) (Vevő)
Pozitív
2011.01.20. 04:21:18
1437366856
minden rendben ment.korrekt Vaterás.csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klingiboy (522) (Eladó)
Pozitív
2011.01.17. 11:23:14
1435903031
Csak ajánlani tudom.csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1196580.Tomi082 (1015) (Eladó)
Negatív
2011.01.10. 09:09:10
189082217
Nem lehetett elérni, 12.13.-án leütötte a terméket, se telefonra, se emailre nem válaszolt, pedig én kezdeményeztem, de semmi! Nem korrekt, mert amikor leütötte a terméket, én azonnal kerestem, itt neten, meg telefonon is, hogy karácsonyig odérjen a termék, de feleslegesen erőlködtem!!! Láttam, hogy 12.16.án is fent volt, de arra sem méltatott, hogy az emailemre, telfonhívásomra válaszoljon!!!!! NEM TUDOK MIT ADNI, CSAK NEGATÍVOT!!!!!!!!!!! eDDIG VÁRTAM, 1HÓNAPOT, DE MOST MÁR NEM VÁROK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SzegedSzex (1674) (Eladó)
Pozitív
2010.12.13. 20:43:24
189623161
Gyors, rugalmas és megbízható vásárló, köszönöm és ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzegedSzex (1674) (Eladó)
Pozitív
2010.12.09. 10:43:09
188832707
Gyors és megbízható partner, az áru megy! Köszönöm és ajánlom!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
