estifuto (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monetariumkft (7231) (Eladó)
Pozitív
2023.04.14. 16:29:00
3251174438
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szibylla (1322) (Eladó)
Pozitív
2020.11.18. 13:33:59
2969159210
Korrekt, megbízható vásárló, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható üzletfél. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt gyors vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt gyors vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jhjjjjfsdfghjhgfchjhgfvbjjhgfvbnmiuztrsdfghjk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szép, minden jó. ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Felhívott, hogy elnézést kérjen, mert csak a nem látható minimálárat akarta megtudni, nem gondolta, hogy más nem fog utána rálicitálni. Már többször vásárolt tőlem, úgyhogy nem haragszom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.,ghőjmnőghn,hőocg,nghő,ngbpn,vbú,.núcvpéhhn.cg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő kezdő lévén azt hitte, hogy a villámár alatt nem lesz az övé a termék, ha más nem licitál fölé. Megkért udvariasan, hogy ne adjak negatív értékelést. Azt mondta, ha nagyon kell a pénz megveszi így is, de ha nem akkor töltsem fel még egyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.monetariumkft (7231) (Eladó)
Pozitív
2018.09.06. 11:14:00
2643807584
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monetariumkft (7231) (Eladó)
Pozitív
2018.09.06. 11:14:00
2643805823
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő kultúrálatlan, trágár szavakat használva kommunikál. Megengedhetetlen hangnemben beszélt. Nem javaslom senkinek. Én letiltottam!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
