1711920.csakugy007 (8) 78.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Jó kapcsolattartó, pontos, gyors, megbízható!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.haaszhajni (110) (Eladó)
Negatív
2012.01.24. 15:27:48
1514897078
Haladékot kért a fizetésre jan.4-ig, ezt követően kérte a számlaszámot, amit másodszor is elküldtem neki, illetve még egyszer írtam neki, hogy jelentkezzen, de a vételárat sem utalta és nem is jelentkezett azóta, pedig több hét haladékot kért,és kapott, mondván hogy nagyon szeretné a cipőt.
Másik fél: Igazad van!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Stevenx80 (1528) (Eladó)
Pozitív
2012.01.18. 14:09:55
1522034753
Minden rendben, abszolút korrekt partner; csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kolonitstomi (50) (Vevő)
Pozitív
2011.12.27. 12:28:36
1517032445
Minden rendben történt! Ajánlom mindenkinek!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
simpleyred (112) (Vevő)
Negatív
2011.12.25. 18:23:10
1516404407
Az eladó megbízhatatlan!!!!! Műköröm készítésről lett volna szó, az én otthonomban. Mielőtt és miután lecsaptam megkérdeztem biztos eljön-e.Mert nem szeretnék köröm nélkül maradni karácsonyra. A válasz IGEN volt. Ezek után előző este,hogy jött volna küldött egy sms-t orvoshoz megy nem tud jönni csak rá 1 napra. Belementem, persze nem jött el, hívtam nem vette fel... Este írt egy mailt, ,,SOK GONNDJA VOLT,NEM FOG MAGYARÁZKODNI!
Ja és nincs pénz a telefonján, de én hívtam.
NEM AJÁNLOM SENKINEK!!
Másik fél: Figyelj!
Emberből vagyok nekem is közbe jöhet bármi ahogy neked is. Mint már mondtam , nem fogok magyarázkodni!! Majd mindenki eldönti maga hogy szeretne-e engem vagy sem.
És azért büszke lehetsz rá hogy karácsonykor vaterán töltöd az idődet ;)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szimpatikus, kedves mindenkinek szívből ajánlom!!! :-) +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hisztis,nem megbízható,ne keressétek!!Közöltem vele, hogy pici babával vagyok itthon, ezt ma reggel is mondtam neki!!Nem támadtam le!Minden információt megadtam, erre ma reggel írja, hogy mivel tegnap este írt e-mailjére nem válaszoltam...értitek?? ezért nem indul el. Hívott egy ismeretlen számról, erre sms, hogy mivel nem írtam ezért nem jön. A telefonszám nem is él, amit megadott!Én megírtam, hogy kell jönni és a telefonszámom is.Jellemtelen, még a telefont sem veszi fel!!Ez nem szolgáltatás!!
Másik fél: Igazából nem én vagyok a hisztis hanem te vagy gőgös. Én normális sms-t írtam erre te felhívsz és felháborodottan beszélsz velem. Szerinted, ha 10re vársz valakit és 8kor hív egy ismeretlen szám akkor nem logikus hogy én leszek az? Számomra az lenne, de szerinted én nem tudok értelmezni..Én vagyok a vendégért, ez igaz, de nem ilyenért....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
945006.pankabarbilevi (343) (Vevő)
Pozitív
2011.12.08. 18:06:07
1516661987
Korrekt ,gyors,kedves eladó millió +++++++++++++++++++++++++ Köszönöm szépen! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
945006.pankabarbilevi (343) (Vevő)
Pozitív
2011.12.08. 18:06:07
1516657991
Korrekt ,gyors,kedves eladó millió +++++++++++++++++++++++++ Köszönöm szépen! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orbanedit51 (1060) (Vevő)
Pozitív
2011.12.04. 13:57:34
1516665482
Rendkívül szimpatikus, rugalmas, gyors partner, csodaszép termékkel, köszönöm. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, pontos vevő, szívből ajánlom Mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shoemanichu (3352) (Eladó)
Semleges
2011.06.20. 08:16:36
1454954771
Sajnos a vevő a licit menyerése után jelezte, hogy csak jóval később tud fizetni. Sajnálom :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13666897.vorosg12_t (498) (Eladó)
Pozitív
2011.06.13. 16:31:15
1458029176
Köszönöm +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors, megbízható partner, ajánlom bárkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, szimpatikus fiatal pár, ajánlom őket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
