polticsaba (9) 84.62% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Adathalász próbálkozás, feltört Vatera fiókból!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adathalász próbálkozás, feltört Vatera fiókból!Sajnos a Vevő 2 e-mail után sem jelentkezett a megvásárolt csomag miatt. Nem értem miért ütötte le az akciót ha mégsem kell a csomag.. Sajnos ez Negatív értékelést vonz maga után...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Közel két hete kelt el a termék, a vételár kiegyenlítése azóta sem történt meg. A vásárló telefonon elérhetetlen, visszahívást nem kapok, email-ekre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, a megkeresésemre nem reagált semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tegnap kaptak egy vásárlási értesítőt ma rácsörögtünk de a telefonszámon egy arrogáns, bunkó nő jelentkezett be,és annyit kiabált a telefonba hogy nem tudja adni az úrat" és nem vásároltak semmit.Két mondat után lecsapta a telefont utána már fel sem vette senki.Végleges kitiltást ér ez oldalról és újrahirdetjük a laptopot.Csalók!NEGATÍV és az ügyfélszolgálatnál jelentve az eset!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Letagadták a vásárlást!Sanyabacsi69 (4078) (Eladó)
Pozitív
2019.06.26. 17:56:25
2769965084
Minden rendben ment. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt , ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
815741.nagyika1 (289) (Eladó)
Pozitív
2012.01.03. 20:28:04
1527871253
Minden rendben és gyorsan zajlott, köszönöm a vásárlást! Ajánlott üzleti partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kifutotermekek (724) (Eladó)
Pozitív
2011.12.20. 11:13:33
1517870570
minden a legnagyobb rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oramania100 (93) (Eladó)
Pozitív
2011.12.19. 09:56:37
1517990792
Gyors, Pontos, Megbízható! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szupernagyker (1101) (Eladó)
Pozitív
2011.12.09. 12:09:16
1515407492
Magabiztos,gyors, maximálisan megbízható partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pótoltam a hiányosságot személyesen és minden rendben volt, korrekt fél csak ajánlani tudom!!!!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszter0125 (148) (Eladó)
Pozitív
2011.11.08. 11:43:15
1498414781
Minden rendben volt nagyon gyors, megbízható és rugalmas partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szupernagyker (1101) (Eladó)
Pozitív
2011.11.06. 13:47:10
1496454251
Nagyon kedves, fölöttébb türelmes, maximálisan megbízható partner! Az utalt összeg kicsit "elkalandozott", de ez mindkettőnk hibáján kívül történt. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható vevő..Mindenkinek ajánlom++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt! Kell ennél jobb ajánlás?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
