1722745.szilvuska79 (-6) 20% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A kért összeg nem érkezett meg a számlára, nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem sokáig leszel igy vaterás .....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.No comment.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.No comment.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.No comment ....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.332271.antal1 (2287) (Eladó)
Negatív
2011.01.28. 10:38:12
1435047889
Össze-vissza hazudik...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3x licitált a termékre,majd megírta,hogy neki csak 1 kell,és utalja a pénzt.Ekkor adtam neki két semlegest.Egy hét várakozás után rákérdeztem,és megint azt ígérte,hogy már küldi a pénzt,meg hogy a jövő héten utalja,és még néhány hasonlót.Nyilván arra játszott,hogy én meg előre elküldöm neki a terméket,aztán futhatok a pénzem után.Sok email után ennyit írt vissza,pontosan így betű szerint: ne uzenges .Eddig nem mertem értékelni,mert tartottam a bosszúnegatívtól,de most nesze!!! te primitív bunkó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1011259.FIfi961 (96) (Eladó)
Negatív
2011.01.27. 15:03:15
1434973988
Legnagyobb sajnálatomra nem reagált a levelekre és telefonon sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Felelőtlen,össze-vissza ígérgető személy.1 hónap nem volt neki elég az utalásra, ráadásul...., de hagyjuk.Nem ajánlom senkinek sem!!!! A terméket, miután láttam a többi értékelést,nyugodt szívvel újra indítom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1329627.darupapa (70) (Eladó)
Negatív
2011.01.26. 20:20:47
1436503062
Erröl a vevöröl nem tudok jót mondani hiszen arra nem képes ha már leütötte az árut hogy az imélekre válaszoljon a telefont nem veszi fel szoval egy pofátlan teremtmény ne üzleteljetek vele nem ajállom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Detto a történet. Pedig ez még csak egy forint volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 emailra válaszolt mikor utal.Azóta se kép se hang.Hívtam nem vette fel.Azóta semmi. 2 határidőt is kapott még azt sem írta vissza hogy kell-e neki vagy nem. Az ilyen embernek más nem jár csak ------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható,gyors partner, ajánlom bizalommal!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlenül licitált háromszor,mert csak egy darabra volt szüksége,de utána azonnal jelezte a tévedést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlenül licitált háromszor,mert csak egy darabra volt szüksége,de utána azonnal jelezte a tévedést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.kedves,gyors, precíz vásárló.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
